Tavo dėmesio neverti vyrai

Sutik pagal išvaizdą, bet bendrauk pagal protą – tik geriau susipažinusi su tau dėmesį rodančiu vaikinu įvertinsi jo galimybes sulaukti antrojo pasimatymo. Įsidėmėk, dėl kokių vaikinų neverta švaistyti daug laiko, – verčiau dairytis tinkamesnio kandidato.

Sporto fanatikas. Šis vaikinas nardo, slidinėja, boksuojasi, žaidžia golfą, bėga maratonus – jo aktyvų gyvenimo būdą patvirtina tobulai nulietas pilvukas ir tvirti pečiai. Sporto fanatikas nenustygsta vietoje, tad tavo siūlymas praleisti vakarą terasoje romantiškai sūpuojantis hamake jam visiškai nesuprantamas. Šis vaikinas ir sulaukęs 30-ties neišsėdės vienoje vietoje ilgiau nei penkias minutes. Iš pirmo žvilgsnio toks vaikino aktyvumas žavi, tačiau ilgainiui imsite nesutarti dėl būdų praleisti laisvalaikį.

Grožio vergas. Neapsigauk – tvarkingas, niekuo iš minios neišsiskiriantis vaikinas gali turėti tamsiąją pusę. Junk pavojaus signalą, jeigu pakviestas išgerti kavos jis prie veidrodžio praleidžia daugiau laiko nei tu. Kiekviena drabužio klostė šiam grožio vergui turi būti išlyginta nepriekaištingai – visai taip, kaip tai darydavo jo mama. Stebėdamas tave anapus baro jis dažniausiai galvoja: „Kodėl ta mergina prasideda su anuo nevykėliu? Vieną dieną ji ateis į protą ir susidomės tokiu šauniu vaikinu kaip aš.“

Ponas šaunusis. Šį vaikiną gali sutikti linksmiausiuose susibūrimuose, jis dažnai padarys viską, kad pelnytų tavo susižavėjimą – įves per VIP įėjimą ir pasirūpins, kad taurė nuolat būtų pilna. Universitete šis šaunuolis nebuvo pavyzdingas studentas, užtat dabar rašytum jam dešimt balų už gebėjimą bendrauti su moterimis. Tave žavi komplimentai ir dėmesys, tačiau būk atsargi – jo dėmesio jūroje, ko gero, maudosi dar tuzinas merginų.

Darboholikas. Tave žavi tikslų puoselėjantys vyrai. Frazė „pastatyk namą, pasodink medį, užaugink vaiką“ šiam darboholikui yra kaip religija. Jis dirba iki vėlumos, savaitgaliais, sulaukia verslo skambučių naktį – kad tik kuo greičiau pastatytų namą ir pasodintų medį. Deja, vaikų jis neaugins, nes... neturės laiko nei jiems, nei tau.

Alfonsas. Neapsigauk. Tai yra labai sėkmingas verslininkas, kuriam didžiausia aistra – pinigai, o geriausias būdas juos išlaikyti – taupyti. Jis garaže turi prabangų automobilį ir avi krokodilo odos batais. O tu esi priemonė alfonso kasdienei buičiai užtikrinti: jis mielai apsistoja pas tave nakvynės, valgo tavo ruoštą vakarienę, sutinka būti pavežamas iki restorano. Ir nors pats yra materialiai apsirūpinęs, nuolat naudojasi tavo gerumu ir paslaugumu.

Nepripažintas genijus. Jis viską žino geriausiai. Dažniausiai naudojamas jo gestas prasidedant diskusijai – priešais tave iškeltas delnas, nebyliai sufleruojantis: „Tylėk.“ Šis vaikinas turi daug paslėptų kompleksų ir nemėgsta konkurencijos. Tu jo niekada nepamatysi su gražesniais ir labiau sėkmės lydimais draugais. Bendraudamas šis genijus renkasi silpnesnius už save žmones, kad galėtų juos prireikus pastatyti į vietą. Nesileisk žeminama ir bėk nuo šio genijaus kuo toliau.

Mamos sūnelis. Šis jautruolis ne tik vis dar gyvena su tėvais, bet ir neturi vairuotojo pažymėjimo – bijo vairuoti automobilį. Iš pažiūros švelnus bei romantiškas, jis gali tapti tikra rakštimi: mamos koldūnai jam visuomet skanesni nei tavo, o kiekviena išvyka prie jūros yra derinama su tėvais. Bendraudama su tokiu vaikinu, visuomet šalia turėsi konkurentę ir santykių ekspertę – jo mamą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis