Kaip padailinti kojas ir atsikratyti spuogų dėmių

Kad nepasiklystum tarp gausybės makiažo priemonių, naujų kremų ir patarimų, kiekvieną savaitę atsakysime į tavo klausimus apie grožio puoselėjimą ir atskleisime įvairių gudrybių.

Kaip padailinti blauzdas?Jos gana raumeningos, o nuo pratimų (tokių kaip bėgimas, važiavimas dviračiu) dar labiau išryškėja raumenys ir atrodo negražiai, – klausia Živilė.

Jei nori turėti dailias ir lieknas blauzdas, tau padės šie patarimai.

1. Stenkis kuo mažiau vaikščioti ant pėdų pagalvėlių – verčiau rinkis plokščiapadžius batus.

2. Idealiausiai tinkantis sportas – ilgų distancijų bėgimas (nuo trumpų tik augs raumenys). Bėk lėtai, bet ilgai. Lauke rinkis lygumas, kad tektų įveikti kuo mažiau pasipriešinimo. Kitos tinkančios sporto šakos: plaukimas, vaikščiojimas, užsiėmimai su eliptiniu treniruokliu, joga, Pilatesas.

3. Venk intensyvių kardio treniruočių. Netiks ir šokinėjimas su šokdyne.

4. Kasdien atlik šį pratimą: atsisėsk ant kėdės, nugarą tvirtai prispausk prie atlošo ir lėtai suk kairę koją laikrodžio rodyklės kryptimi šešis kartus. Tada pakartok tą patį sukdama koją priešinga kryptimi. Viskas, dabar – dešinės kojos eilė.

Kaip atsikratyti rudų dėmių, likusių po spuogų? – klausia Eglė.

Išmėgink namines priemones. Pavyzdžiui, citrinų sultis. Tereikia į jas pamirkyti vatos gabalėlį ir du kartus per dieną tepti juo dėmes. Jokiu būdu po to nenuplauk sulčių. Tik įspėjam: rezultatas matysis maždaug po dviejų mėnesių.

Efektyviau veikia sutrintas alavijas, sumaišytas su vitaminu E (jo gali įsigyti vaistinėje, tereikia perlaužti kapsulę ir išleisti skystį į alavijo košelę).

Dar vienas naminis būdas: sumaišyk valgomają sodą su vandeniu (viena dalis sodos ir dvi dalys vandens). Užtepk košelę ant dėmės, palik iki nudžiūs, o tada sukamaisiais judesiais trindama (it šveitiklį) nuplauk likučius vandeniu.

Kalbant apie kremus, rinkis tokius, kuriuose yra vaisių rūgščių – jos šviesina odą.

Kaip pašalinti kojų kapiliarus? Jie labai matosi, todėl negaliu vaikščioti su sijonais, visą vasarą tenka mūvėti džinsus, – klausia Ieva.

Šiaip jau tai padaryti galima arba operacijos, arba skleroterapijos pagalba. Bet kuriuo atveju derėtų kreiptis į kraujagyslių chirurgą – jis pasakys, kas tau asmeniškai tinka geriausiai. Pakankamai išsamų straipsnį apie išsiplėtusius kapiliarus rasi čia >>

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis