Kuria iš „Spice Girls" galėtum būti?

Aitrioji penkeriukė sugrįžo! Vienam vakarui... Londono olimpiados uždarymo ceremonijoje „Spice Girls“ atliko žymiąją savo dainą „Wannabe". Ir ne tik. Jos vėl buvo savo vaidmenyse: Posh Spice, Scary Spice, Baby Spice, Sporty Spice ir Ginger Spice. Kaip prieš 16 metų.

Pabūkime kiek nostalgiškos ir prisiminkime, kai šokdavom prieš veidrodį pagal spaisių dainas. Kaip manai, kuri labiausiai atitiktų tavo charakterį?

Posh Spice – Victoria Beckham (tada Adams) gavo šią pravardę, nes turėjo pasiturinčius tėvus, mėgo dizainerių drabužius, o iki smakro nurėžti rudi plaukai teikė rafinuoto žavesio.

Scary Spice – Melanie Brown rengėsi gyvūnų raštų drabužiais, skardžiai juokdavosi ir rėždavo savo nuomonę be užuolankų.

Baby Spice – Emma Bunton, jauniausia grupės narė, vilkėdavo vaikiško stiliaus sukneles, ilgus geltonus plaukus rišdavo į dvi uodegėles ir mokėjo naiviai šypsotis.

Sporty Spice – Melanie Chisholm ne tik mėgo rengtis sportine apranga, bet ir iš tikro reguliariai sportavo. Be to, ji vienintelė atlikdavo oro kūlverstį.

Ginger Spice – Geri Halliwell (buvo šnibždamasi, kad ji neoficiali grupės lyderė) išsiskyrė ugniniais plaukais, tokiu pat charakteriu, seksualumu ir drąsiais mados eksperimentais.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis