Kas jiems rūpi? Vyriškos prioritetų svarstyklės

Yra dalykų, kurie vyrų giminei ne itin rūpi, o mums atrodo labai svarbūs. Tačiau gali būti ir atvirkščiai. Tad kaip žinoti, kada turi sustoti galvoti už savo vaikiną?

Visiška veiksmų laisvė. „Daryk, ką nori“ – toks merginos atsakymas vaikinų nežavi. Jų nuomone, gyvenimo draugė turi paskatinti, kartais net rimtai stuktelėti, kad jie neprarastų motyvacijos sunkiais periodais darbe. Neprošal būtų jiems padėti ir pagal svarbą sudėlioti buitinius darbus. Pernelyg atsipalaidavusi mergina neskatina vyro stiebtis į viršų.

Supermodelio išvaizda. Protingam vaikinui jokia paslaptis: dauguma žurnalų merginų nuostabiais užpakaliukais – tik kompiuterinė fikcija. Dar jie žino, kad sekso simboliai prikamšo kūnus implantų, iškenčia daug grožio operacijų... ir vieną dieną dėl nepavykusios procedūros suserga depresija. Todėl iš savo draugių ji tikisi natūralaus seksualumo.

Švaros manija. Girtina, kad mėgsti kuopti namus, bet jei per dažnai sekioji su šluoste vaikinui iš paskos bambėdama netrupink pyrago svetainėje arba jam kas vakarą į rankas bruki šluotą, jis pabėgs neatsisukęs.

Hobių vienovė. Daugelis vaikinų mėgsta bastytis su bendraminčiais, kuriuos sieja panašūs pomėgiai. Manai, ir tu tai kompanijai privalai priklausyti? Nebūtina. Kai kuriems vaikinams atrodo pernelyg dirbtina, netgi baugu, jei mergina šalia net tada, kai jie remontuoja sportinius automobilius, žaidžia futbolą ar muša būgnus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis