Balsuok: Anne Hathaway mados eksperimentai

Anne Hathaway nusirėžė savo gražius plaukus ir sulyso ne vienu kilogramu dėl vaidmens filme „Vargdieniai“. Tačiau žavesys ir įspūdinga šypsena niekur nedingo. O dar tos gražios didelės, rudos akys... Tačiau stilistą jai vertėtų nusisamdyti kiek geresnį.

Aktorė niekada nebuvo renkama ir vadinama stilingiausia, madingiausia ar geriausiai besirengiančia žvaigžde. Toli gražu. Dažniau sulaukia kritikos dėl netinkamai pasirinktų apdarų. Mat dažniausiai pasirodo apsirengusi ne tai kas tinka, o yra madinga ar paskolino garsus dizaineris.

Ko galėtum pasimokyti iš Anne stiliaus klaidų:

* Jei esi itin liekna ir trumpų plaukų, nesirink suknelių–maišų. Geriau suknelės viršutinė dalis būna prigludusi, o nuo liemens platėja.

* Geležinė taisyklė: jei rodai kojas, denk viršų ir atvirkščiai. Gili iškirptė derės prie ilgesnio sijono, o mini ir ilgos rankovės atrodys itin stilingai.

* Stati siaura apykaklė atrodo bjauriai ir trumpina kaklą. Jei labai nori jį uždengti, geriau rinkis nedidelę iškirptę ir stambų vėrinį prie pat kaklo.

* Drabužis neturi būti nei per siauras, nei atrodyti keliais dydžiais per didelis. Per siauri drabužiai tik išryškins papildomus kilogramus, o per dideli tikrai nepaslėps itin liauno kūno.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis