Apklausa: saldžios vyrų nuodėmės

Beveik tūkstančiui vaikinų visame pasaulyje COSMO uždavė kelis tokius pat klausimus. Pasirodo, vyrija vis dar geba mus nustebinti!

Jie nori nusiplėšti drabužius. Beveik pusė apklaustųjų (43 proc.) nėra šokę merginai striptizo, tačiau tai Vienintelei tikrai pasirodytų tokie, kokius gamta sukūrė.

Jie simuliuoja orgazmą (!!!). 25 proc. vyrukų ne visada pataluose patiria tiek malonumo, kiek norėtų, todėl griebiasi... vaidybos.

Jie tikrai nenori mūsų apgaudinėti (na, bent jau dauguma taip tvirtina). Jei kalbėtume apie slaptas fantazijas bei polinkį lakstyti paskui svetimus sijonus, 70 proc. vaikinų apie tai tik pagalvoja – tikrovėje savo merginų niekada nemausto. 47 proc. išvis net sekso metu niekada nėra fantazavę, kaip plėšia meilę su gražuole iš filmo.

Jiems reikia trupučio nešvankumo. Ypač lovoje. Dauguma (55 proc.) apklaustų vaikinų tikina sekso metu pančioję partnerę ir užrišę jai akis.

Ne kiekvienas trokšta sekso trise. Oi, ne! Trečdalio apklaustų vaikinų teigimu, į seksą su dviem moterimis jie nesileido ir nesileis. Tik 10 proc. prisipažino puoselėjantys tokių planų. Kada nors ateityje...


_loadQuiz(7092);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis