Konkursas: gražiausia bobų vasaros akimirka

Nė nepastebėjai, kaip prabėgo vasara – po kojomis linksmai čežantys pageltę lapai tau sako: atėjo ruduo. Tai – gražiausias metų laikas, kai gamta pasipuošia įvairiausių spalvų gama, gaivus vėjelis žaidžia tavo plaukuose ir saulė dar visai maloniai šildo odą. Kaip žinia, liaudyje šis laikas dar vadinamas bobų vasara.

Siųsk savo nuotrauką – gražiausią bobų vasaros akimirką – el. paštu portalas@cosmopolitan.lt ir laimėk 100 Lt vertės kuponą „Baci“ apatiniam trikotažui įsigyti. Apdovanosime net 10 merginų! Siųsdama nuotrauką laiške būtinai nurodyk savo vardą, pavardę, amžių ir gyvenamąją vietą.

Tavo nuotraukos su mini anketa laukiame iki spalio 7 dienos (imtinai). 

Kaip vyksta konkursas

„Cosmopolitan“ redakcija iš atsiųstų nuotraukų renka dešimt nugalėtojų ir spalio 8 dieną publikuoja nugalėjusias nuotraukas ir jų autorius cosmopolitan.lt portale. Nugalėjusios merginos dėl prizo atsiėmimo su redakcija susisiekia pačios.

Gražiausios bobų vasaros akimirkos konkurse gali dalyvauti ne jaunesnės kaip 18 metų merginos. Norinčios dalyvauti turi susipažinti su akcijos taisyklėmis ir sąlygomis bei atsiųsti nurodytu elektroninio pašto adresu savo nuotrauką ir anketinius duomenis tokius, kokių yra prašoma. Jei nuotraukos ir anketiniai duomenys neatitiks akcijos reikalavimų, jei bus atsiųsta ne viena, o kelios nuotraukos, akcijos dalyvės paraiška bus atmetama.

Siųsdamos nuotraukas konkurso dalyvės patvirtina, jog atsiųstos nuotraukos autorius yra informuotas ir davęs sutikimą, kad jo autorinis darbas bus panaudotas „Cosmopolitan“ reikmėms. Taip pat nuotraukos siuntėja siųsdama nuotrauką patvirtina, kad visi joje užfiksuoti asmenys yra informuoti apie dalyvavimą konkurse ir sutinka, kad jų atvaizdas būtų publikuojamas cosmopolitan.lt portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis