10 dalykų, kurių nežinojai apie vandenį buteliuose!

Kas gali būti skaidriau už tavo stalo vandens buteliuką? Ogi tiesa apie tai, kas to buteliuko viduje! Prisipažinsime: kai kurie faktai mums tapo tikrais atradimais!

1. Atlikus apklausą nustatyta, kad dauguma žmonių iš skonio visiškai neskiria, ar geria vandenį iš buteliuko, ar iš čiaupo.

2. Brangiausias pasaulyje vandens buteliukas, dekoruotas 24 karatų auksu, parduotas už 60000 JAV dolerių.

3. Vien iš to, kad vanduo parduodamas buteliuke, negalima spręsti, jog tai – tyras kalnų šaltinio vanduo. Dažnai buteliukuose pardavinėjamas išgrynintas vandentiekio vanduo.

4. Ir viskio, ir vandens skonis priklauso nuo regiono, kuriame jis gautas (ar, viskio atveju, pagamintas). Pavyzdžiui, kuo toliau nuo jūros kranto jis išgautas – tuo aštresnis.

5. Vandens pilstytojai turi nurodyti, iš kokio gręžinio imamas jų vanduo. Kad tu panorėjusi galėtum nuvykti į tą regioną ir pati savo akimis pamatyti gręžinį.

6. Vandenį iš buteliuko, kurį laiką pagulėjusio tavo automobilyje, gerti vis dar saugu – nėra patikimų mokslinių įrodymų, jog saulės spindulių paveiktas plastikas iš tikrųjų į vandenį išskirtų toksinių medžiagų.

7. Holivudas tiesiog „užsėdo“ ant vandens buteliukuose. Populiariausieji – „Sly Water“ ir „Trump Ice“.

8. Išplauti ir dar kelis kartus panaudoti plastikinį buteliuką visiškai saugu.

9. Vanduo kartais irgi puošiamas! Pavyzdžiui, 40 JAV dolerių kainuojantis „Bling H2O“ vandens buteliukas padengiamas matiniais dažais, dekoruojamas Svarovski kristalais.

10. Teiginys, kad kuo švaresnis vanduo, tuo skanesnis, tėra mitas. Pats tyriausias – distiliuotas vanduo, yra beskonis. Vandeniui skonį suteikia jame ištirpę mineralai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis