Žvaigždžių grožio pamokos: Rūtos Ščiogolevaitės grožio diena (II dalis)

Antroje video filmo dalyje su Rūta Ščiogolevaite iš ciklo „Žvaigždžių grožio pamokos“ žiūrėk, kaip gimsta muzika ir gaivinama oda po koncertų karuselės.

„IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Rūtą Ščiogolevaitę atsakiusios skaitytojos: Sigutė Surdokienė, Laura Sketerskytė, Radvilė Kucevičiūtė.

Tisingas atsakymas buvo: Rūtos oda – jautri. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk antrą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Rūtą Ščiogolevaitę ir laimėk „IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą ir makiažo valiklį.

KLAUSIMAS: Rūta Ščiogolevaitė dainavimą dažnai lygina su ...?
a) meile;
b) poilsiu;
c) sportu.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki spalio 23 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime spalio 24 d. kartu su nauju video filmu.

Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ yra skirtos atopiškai, alergiškai ir jautriai odai. Šios priemonės prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius, todėl veiksmingai drėkina odą. Kosmetikos priemonės „IWOSTIN SENSITIA“ veikia net iki 24 valandų. Puikiai įsigeria į odą ir ją padengia apsauginiu lipidų sluoksniu. Veiksmingai išlygina ir atnaujina odą.

PIRMĄ VIDEO FILMO DALĮ ŽIŪRĖK ČIA.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis