Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys (II dalis)

Antroje video fimo „Žvaigždžių grožio pamokos: Agnės Grudytės žavesio paslaptys“ dalyje kartu su aktore sužinosi, kokie pratimai tinkamiausi pilvo presui ir šlaunims.

„IWOSTIN PURRITIN“ veido kremą ir makiažo valiklį laimėjo teisingai į klausimą iš pirmos video filmo dalies apie Agnę Grudytę atsakiusios/-ę skaitytojos/-ai: Gabija Mikalainytė, Agnė Sausaitytė, Dainius Daukševičius.

Tisingas atsakymas buvo: Agnės veikėjos vardas naujame filme – Kristina. Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo bus susisiekta asmeniškai.

Pažiūrėk antrą video filmo dalį, atsakyk į klausimą apie Agnę Grudytę ir laimėk „IWOSTIN SENSITIA“ veido kremą žiemai ir terminį vandenį.

KLAUSIMAS: Kaip Agnė save motyvuoja sportui?
a) Pasikabina gražią suknelę, kurią norėtų vilkėti;
b) Rašo dienoraštį;
c) Eina sportuoti su draugėmis.

Teisingą atsakymą siųsk adresu: portalas@cosmopolitan.lt iki lapkričio 12 d. imtinai. Tris laimėtojas/-ojus paskelbsime kartu su penktu video fimu „Žvaigždžių grožio pamokos“.

Tyrimai parodė, kad terminis vanduo teigiamai veikia epidermio atsparumą ir stangrumą bei pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis. Atvėsus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, oda itin išsausėja. Būdama patalpose veido odą gaivink „IWOSTIN“ terminiu vandeniu.

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis