Klausk jo drąsiai: mano vaikinas – šaltas kaip ledas!

Tikri vyrai neverkia. Šia skambe fraze šventai tiki daugelis vyrų. Jie ne tik neverkia, bet apskritai nerodo jokių emocijų. Įtikėję būtinybe tapti šaltakraujais galiūnais, tokie vyrukai neretai pamiršta, kaip šalia jų jaučiasi mylimos merginos.

COSMO skaitytoja Jovita klausia: „Vaikinas, su kuriuo esame kartu jau šešis mėnesius, yra labai uždaras žmogus: sunku ne tik nuspėti jo mintis, bet ir sulaukti meilesnių žodžių. Kai meiliai kalbėti bandau aš, tokio pat atsako nesulaukiu – vaikinas teisinasi sakydamas tiesiog nemėgstantis rodyti jausmų. Dažnai tokiomis šaltomis akimirkomis jaučiuosi jam visiškai nereikalinga. Kai bandau paaiškinti, kas manęs nedžiugina, vaikinas puola raminti esą viskas tarp mudviejų gerai – tiesiog toks jau jo būdas. Deja, manęs toks būdas netenkina – bijau dėl mudviejų santykių ateities. Kaip turėčiau elgtis?“

Manfredas: Galimi du variantai – susitaikyti su atšiauriu vaikino būdu arba dėmesio ir meilės ieškoti kitur. Ko gero, šitai ir pati žinai.

Kita vertus, šioje situacijoje norėčiau apginti vaikiną. Tikrai pasitaiko tokių individų, kurie ne tik viešai nemoka demonstruoti jausmų, bet ir apskritai nemėgsta daug atvirauti. To priežasčių gali būti įvairių: gal ankstesnė mergina buvo jį viešai pažeminusi, gal jo tėvų šeimoje neįprasta demonstruoti prieraišumo ir meilės. Taigi nekaltink savęs, jeigu vis nepavyksta atverti vaikino širdies. Gali būti, kad tai tikrai neturi nieko bendra su vaikino jausmais tau. Daugelis žmonių (ypač suaugusių) nemoka tinkamai demonstruoti savo jausmų, apsišarvuoja nejautrumu ir tūno tame kiaute visą gyvenimą. Arba tol, kol koks nors įvykis nesupurto nusistovėjusių nuostatų.

Jeigu šis vyrukas tau išties rūpi, manau, kai ką dėl judviejų santykių padaryti gali. Stenkis jo pernelyg nekamantinėti, juo labiau nepriekaištauk, kad jis šiandien ir vėl nieko nekalba. Užuot spraudusi jį į kampą, dažniau pasakok apie savo dienos įvykius, pagirk jį už pačius menkiausius palankumo ir nuoširdumo gestus. Tarkim, jis atneša tau kavos į lovą ar arbatos prie televizoriaus – pagirk jį, padėkok ir pabučiuok. Gal skamba kvailokai, tačiau vaikinui svarbu jaustis reikalingam ir vertinamam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis