Grožio planas: iki Kalėdų tobula (pradėk jau dabar)

Tikime, grožiu rūpiniesi kasdien. Tačiau norėdama Kalėdų laikotarpiu švytėti, odos, plaukų ir rankų priežiūros rėžimą sustiprink. Patariame, kaip jau dabar turėtum papildyti kasdienius grožio ritualus.

TIKSLAS: švytinti, skaisti oda

* Kas savaitę pasilepink profesionaliu veido masažu. Tegul tai būna kalėdinė dovana tau. Gausi dvigubą naudą: oda bus stangresnė, o tu atsipalaiduosi. Stresas kaip ir kenskmingi įpročiai – tikra pražūtis grožiui.

Veido masažą gali atlikti namuose ir pati. Jam skirk po 5 – 7 minutes kas antrą dieną. Pradėk nuo kaktos. Lengvai spausdama pirštų galiukais brauk tiesias linijas nuo kaktos centro iki smilkinių. Ties antakiais pirštų galiukais brauk keturis kartus nuo tarpuakio iki smilkinių. Dešinės rankos pirštais švelniai spausk ties dešiniu smilkiniu, o kairiosios pirštais brauk banguodama per visą kaktą iki kito smilkinio. Brauk keturis kartus ir pakartok su kitu smilkiniu. Viduriniojo ir bevardžio piršto pagalvėlėmis daryk sukamuosius judesius aplink akis. Pradėk nuo išorinio akies kampo ir eik apatiniu voku iki vidinio kampo. Nuo jo – viršutiniu voku iki išorinio. Keturis kartus pirštų galiukais perbrauk nuo šnervių smilkinių link. Tiek pat kartų – nuo lūpų kampučių iki centrinės ausies dalies ir nuo smakro vidurio iki ausų spenelių. Masažą užbaik kaklu:  keturis kartus perbrauk delnais nuo raktikaulio iki žandikaulio (t.y. kaklo šonais, bet ne viduriu).

* Vieną kartą per savaitę pasilepink drėkkinamąja veido kauke. Nesvarbu tavo oda sausa ar riebi, jai būtina drėgmė. Žiemą jos ypač trūksta, todėl net riebi oda gali pradėti pleiskanoti.

Iš pradžių odą nušveisk švelniu šveitikliu. Patepk drėkinančiu serumu – kaukė bus veiksmingesnė. Ir tepk drėkinančią kaukę.

* Ledo formeles pripildyk šarminio mineralinio vandens ir užšaldyk. Kiekvieną rytą nusipraususi veidą masažuok jį vienu užšaldytu mineralinio vandens gabalėliu, kol šis ištirps.

TIKSLAS: žvilgantys, sveiki plaukai

* Kaip ir odai atšalus orams plaukams pradeda trūkti drėgmės. Drėkink juos natūraliomis kaukėmis. Kartą per savaitę ištepk plaukus šiltu (geriau vėsesniu, nei karštesniu) alyvuogių ar kokosų aliejumi. Užsimauk dušo kepurėlę (ar paprastą maišelį) ir apvyniok galvą rakšluosčiu. Pabūk taip bent pora valandų ir plaukus gerai ištrink.

* Užsirašyk pas kirpėją likus ne mažiau savaitei iki Kalėdų. Geriausiai plaukai atrodo tą pačią dieną išėjus iš kirpykos ir po poros savaičių. Tiesa, pas kirpėją apsilankimo laiką rezervuok jau dabar – vėliau gali neberasti laisvos vietos.

* Vieną kartą per savaitę plaukus atgaivink ir suteik žvilgesio namuose gamintu tirpalu. Sumaišyk ketvirtadalį valgomojo šaukšto sutrinto vitamino C, tiek pat natūralaus obuolių acto ir pusę puodelio karšto vandens. Skalauk ką tik ištrinktus plaukus.

TIKSLAS: gražios rankos ir stiprūs nagai

* Rankas būtina plauti dažnai. Tai vienas geriausių apsaugos nuo virusų būdas. Tačiau rankų oda nuo netinkamo muilo gali itin išsausėti. Rinkis muilą iš natūralių aliejų ir su glicerinu. Jis taip stipriai nesausins rankų odos.

* Rankų kremą visada nešiokis rankinėje. Rinkis tą, kurio sudėtyje yra lanolino (jis labai gerai drėkina, bet nepalieka riebaus sluoksnio). Tepdama rankas nepamiršk nagų. Jei jie nėra lakuoti, juos taip pat patepk.

* Kartą per savaitę rankas palepink parafino vonelėmis ar šilto aliejaus kaukėmis. Aliejų sušildyk ir merk rankas. Jam atvėsus rankas kišk į maišelius ir apmauk vilnonėmis pirštinėmis. Taip palaikyk bent 10 – 20 minučių.

* Leisk nagams pailsėti – juos lakuok tik savaitgaliais ar ypatingomis progomis. Nagų lakas juos itin džiovina. Kiekvieną dieną tepk bespalviu nagų stiprikliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis