KIRPIMO MEISTRAS PATARIA: apie laminavimą ir tinkamą spalvą

Į COSMO skaitytojų klausimus apie plaukus, jų priežiūrą, naujas madas atsako kirpimo meistras VALERIJ GIGEVIČ (kirpykla „UFF“).

Esu šviesiai mėlynų akių ir rausvo atspalvio odos, o natūrali mano plaukų spalva – „lietuvškai pilka“. Kokia spalva man tiktų nusidažyti plaukus? Šviesia ar ruda? Aistė

Tau tiktų šviesi plaukų spalva. Tačiau ne pilko atspalvio, bet labiau smėlio arba pieniško šokolado. Reiktų vengti raudoną atspalvį turinčių dažų. Taip nudažyti plaukai tik dar labiau paryškintų odos raudonį.

Kas yra plaukų laminavimas? Ar ši procedūra tinka visiems plaukams ir ar jiems nekenkia? Dovilė

Plaukų laminavimas yra plaukų padengimas, prisotinamas naudingomis medžiagomis, kurios apsaugo ir iš dalies gydo. Ši procedūra tinka visiems plaukams: tiek tiesiems, tiek garbanotiems. Galima net po lengvo cheminio sušukavimo. Jei tavo plaukai paveikti itin stipraus cheminio, geriau plaukų nelaminuok. Ištiesinsi plaukus. Tačiau tai nėra plaukų tiesinimo procedūta. Ji tik atstato pažeistą plauką ir suteikia jam gyvybingumo. Laminavimo rezultatais galėsi džiaugtis tris savaites. Paskui reiktų pakartoti. Šį laiką galima pratęsti jei naudosi specialias, kirpėjo rekomenduotas priežiūros priemones.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis