Rinkis lūpų dažus pagal savo Zodiako ženklą!

Tavo Zodiako ženklas gali ne tik atskleisti artėjančius gyvenimo pokyčius, bet ir padėti išsirinkti makiažą. Su naujausiais AVON kreminiais lūpų dažais „Perfect Kiss“ tavo lūpos bus ryškios, lygios ir švelnios, tarsi žiedlapiai. Sužinok, kokia lūpų dažų spalva geriausiai atspindėtų tavo charakterį!

Avino ženklo moteris. Tau nestinga energijos ir entuziazmo, esi linkusi į avantiūras, turi pakankamai dinamišką charakterį, todėl sugebi išgyventi bet kokiose situacijose. Tu – lyderė iš prigimties! Nieko nuostabaus, kad labiausiai tavo ugningą charakterį atspindės aistringa ir karšta raudona spalva.


Avon 12,49 Lt

Jaučio ženklo moteris. Žavesys ir elegancija yra užkoduoti tavo prigimtyje, ir būtent išvaizda - tavo patikimiausia vizitinė kortelė. Pasitikinti savimi, seksuali, bet neprarandanti moteriško subtilumo – tu visuomet žinai, kaip tinkamai save pateikti. Labiausiai tavo charakterį atspindėtų alyviniai atspalviai.


Avon 12,49 Lt

Dvynių ženklo moteris. Esi draugiška, linkusi bendrauti, protinga ir kūrybinga. Neturi nusistatymų ir mėgsti į gyvenimą žvelgti iš įvairių pusių, todėl kartais atrodai vėjavaikiška. Tau reikia pabrėžti savo jaunatviškumą ir polėkį, todėl rinkis persikinio atspalvio lūpų dažus.


Avon 12,49 Lt

Vėžio ženklo moteris. Esi iš tų, kurios visuomet įsimylėjusios. Tu švelni, meili, rūpestinga, linkusi greitai prisirišti. Sukuri trapios ir globos reikalaujančios moters įspūdį, o tai labai traukia stipriosios lyties atstovus. Labiausiai tavo charakterį atspindėtų natūralios, pastelinės spalvos.


Avon 12,49 Lt

Liūto ženklo moteris. Net ir nesistengdama išsiskirti iš minios, vistiek esi dėmesio centre. Tu spinduliuoji  pasitikėjimu savimi, per gyvenimą eini iškėlusi galvą. Moteris, puikiai žinanti savo vertę! Tvirtą tavo charakterį pabrėžtų variniai atspalviai.


Avon 12,49 Lt

Mergelės ženklo moteris. Tau labai svarbios net ir menkiausios smulkmenos, galima sakyti, esi linkusi į pedantizmą, todėl labai kritiškai žvelgi tiek į save, tiek į aplinkinius. Moteris idealistė! Pabrėžk savo švelniąją moterišką prigimtį ir rinkis rožinius, tačiau ne per daug ryškius atspalvius,


Avon 12,49 Lt

Svarstyklių ženklo moteris. Tu žavinga, labai komunikabili, todėl lengvai randi kalbą su aplinkiniais, o būdami šalia tavęs žmonės visuomet jaučiasi komfortiškai. Tu nemėgsti pykčių ir stengiesi sau bei kitiems sukurti harmoningą bei jaukią aplinką. Tau puikiai tiktų slyvinė spalva.


Avon 12,49 Lt

Skorpiono ženklo moteris. Rimta, ryžtinga ir turinti puikią intuiciją – iš pusiausvyros tavęs niekas neišmuš. Viduje esi draugiška, tik puikiai moki kontroliuoti savo emocijas, todėl aplinkiniams kartais keli pagarbią baimę. Tavo charakterį geriausiai atspindėtų bordiniai lūpų dažai.


Avon 12,49 Lt

Šaulio ženklo moteris. Protinga, linkusi filosofiškai žvelgti į pasaulį ir labai žingeidi, todėl visuomet esi žingsniu priekyje kitų. Tu žinai savo tikslą, todėl žengi į priekį nesidairydama į šonus ir nesustodama ties menkniekiais. Aplininkiai puikiai žino, kad esi iš tų, kurioms galima patikėti svarbiausius darbus. Rusvų atspalvių lūpų dažai – tai, kas tau labiausiai tiktų.


Avon 12,49 Lt

Ožiaragio ženklo moteris. Tu ryžtinga ir amcininga, galinti įkvėpti aplinkinius entuziazmo ir noro judėti į priekį, todėl būtum puiki komandos lyderė. Tik atsargiai, nes tavo stiprybė ir pasitikėjimas savimi gali peraugti į klastingą savanaudiškumą. Sušvelnink savo įvaizdį pasirinkdama ryškiai rožinius lūpų dažus.


Avon 12,49 Lt

Vandenio ženklo moteris. Gera, rūpestinga, supratinga ir pasiryžusi padėti kiekvienam, kuriam tik prireiks tavo pagalbos. Tokios natūros asmenybei patartina rinkis švelnius natūralius kūno atspalvius arba koketiškai rožinę spalvą, bet jokiu būdu ne ryškią ar tamsią.


Avon 12,49 Lt

Žuvų ženklo moteris. Tu labai emocionali, mokanti įsijausti į situaciją ir užjausti aplinkinius. Esi draugiška ir švelni, linkusi į romantiką bei svajones, todėl kartais nutolsti nuo realybės. Tavo svajingą natūrą pabrėžtų viliojantys koraliniai atspalviai.


Avon 12,49 Lt

Tai naujų AVON „Perfect Kiss“ lūpų dažų atspalviai, kurių yra net 24! Visus juos rasi 2 kataloge už ypatingą kainą - 12,49 Lt! Daugiau informacijos www.avon.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis