10 faktų apie seksą ir pinigus

Išgirdus žodžių seksas ir pinigai derinį, nevalingai šauna pirmoji asociacija – barakudos! Tikriausiai dėl to, kad pastaruoju metu joms skiriama labai daug dėmesio. Bet šį kartą ne apie jas! Atrinkome keletą faktų, kurie turėtų tave nustebinti.

1. Patys brangiausi sekso žaisliukai parduodami Paryžiuje. Norėtum falo imitatoriaus iš baltojo aukso ir padabinto deimantais? Paruošk 40 tūkstančių eurų ir toks daikčiukas bus tavo.

2. Visos puikiai žinome, kad sekso pramonė labai pelninga, taigi pabandyk atspėti, kiek galėtų kainuoti internetinės svetainės adresas sex.com . 2006 metais už jį buvo sumokėta 14 milijonų dolerių!

3. Sunku patikėti, tačiau Indijoje lengvo elgesio merginos paslaugos kainuoja mažiau, nei prezervatyvas.

4. Vienos apklausos metu paaiškėjo, kad 83% moterų sutiktų metus laiko gyventi be sekso, jei už tai jų banko sąskaitos papilnėtų 100 000 eurų. Įdomu, ką tokiu atveju pasirinktų vyrukai?

5. 28% amerikiečių teigia, kad bent kartą gyvenime yra turėję intymių santykių su savo viršininku. Skaičiai tikrai iškalbingi... Kažin, ar Amerikoje viršininkai tokie patrauklūs ar viskas dėl algos?

6. Vienoje apklausoje buvo nurodyta, kad net 40% čekų vyrų teigia, jog už seksą jiems buvo siūlomi pinigai. Kažkaip sunku patikėti. Gal vyrukai susipainiojo tarp realybės ir fantazijų?

7. Paskaičiavus vidurkį gautųsi, kad kiekvienas seksualiai aktyvus vyrukas, per metus laiko prezervatyvams išleidžia maždaug 100 dolerių.

8. Striptizo šokėjos uždirba daugiau pinigų, kai joms prasideda ovuliacija. Mokslininkai teigia, kad tuo metu išskiriami feromonai apsuka vyrukams galvas.

9. 70% apklausoje dalyvavusių milijonierių manė, kad pinigai jiems leido mėgautis geresniu seksu. Įdomu tai, kad ir pačios moterys teigia, jog mylėdamosis su vyrais, uždirbančiais daugiau pinigų, jaučia didesnį malonumą!

10. Amerikiečiai pornografijai išleidžia dvigubai daugiau, nei sausainiams. O pastaruosius juk jie tikrai mėgsta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis