Sekso etiketas pirmajai jūsų abiejų nakčiai

Visai nesvarbu, kiek aistringų naktų buvo tavo gyvenime, svarbu tai, kad su JUO ši naktis - pirmoji, todėl - ypatinga! Neleisk, kad menki nesusipratimai sugadintų malonius potyrius.

Jau metas ar dar ne?

Kada griūti su juo į lovą – sprendi tik tu pati. Šiuo klausimu negali būti jokių konkrečių terminų „po mėnesio ar po 5 pasimatymų“. Vienintelis patarimas, kuriuo turėtum vadovautis ne tik šiuo atveju, bet ir šiaip gyvenime: nedaryk to, ko paskui gailėtumeisi. Jei jauti, kad atsikėlus iš ryto gali graužti sąžinė – pasakyk sau „STOP“. Ir nepasiduok jokiam jo spaudimui. Normalus vyras aiškiai matys, kad nesi tam pasiruošusi ir darys viską, kad galėtum juo pasitikėti ir atsipalaiduoti, bet tikrai tavęs nespaus ir nevers paskubėti! Jei jis nesusipranta pats, nesistenk subtiliai išsisukti ir pasakyk jam konkretų „ne“. Šioje situacijoje laviruoti nereikia.

Kada kalbėti apie prezervatyvus ir ar aplamai tą daryti?

Prezervatyvas būtinas, net jeigu saugaisi kitomis priemonėmis. Juk tau nereikia ne tik neplanuoto nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų. Ir pamiršk visus „Ai, tik šį kartą“. Kitas klausimas – kada pradėti kalbą? Geriausia tuomet, kai pradedate glamonėtis ir akivaizdu, link ko visa tai veda, bet ne tuomet, kai jau nusiplėšėte nuo savęs drabužius ir iki tikslo liko tik vienas žingsnis. Juk nenorėtum, kad viską sugadintų faktas, jog jis neturi prezervatyvo arba kvaili jo pasiteisinimai, esą su prezervatyvu jis nieko nejaučia. Kaip pradėti kalbą? Labai paprastai: „manau, mums reikėtų prezervatyvo“.

Kaip elgtis, jei kyla nesklandumų su erekcija?

Tokioje situacijoje būtinas moteriškas subtilumas ir mokėjimas apsimesti, kad nieko nepastebi. Jokiu būdu nepulk aiškintis „kodėl?“ ir neatsitrauk praradusi viltį. Taip tik dar labiau pabloginsi situaciją. Manai, prieš pirmąją naktį jaudiniesi tik tu viena? Tikrai ne... Jis, ko gero, nerimauja kur kas labiau, todėl negali atsipalaiduoti. Galų gale seksas – pakankamai plati sąvoka. Tuo ir pasinauok! Paimk jo ranką ir vedžiok po savo kūną, akivaizdžiai parodydama, kas tave jaudina. Tiesiog pasistenk patirti tą patį pasitenkinimą nuo jo glamonių, o matydamas tave tokią susijaudinusią, galbūt ir jis pagaliau atsipalaiduos.

Ar reikia kalbėtis apie savo seksualinę patirtį?

Savaime suprantama, kuo daugiau vienas apie kitą žinote ir kuo mažiau paslapčių tarp jūsų yra, tuo labiau galite pasitikėti vienas kitu. Bet tai tikrai nereiškia, kad privalai jam pateikti sąrašiuką savo buvusiųjų. Jei nenorėtum sakyti tikrojo buvusiųjų skaičiaus, o kalba apie „ex`us“ prasidės (o anksčiau ar vėliau taip tikrai bus), pasistenk gražiai išsisukti, papasakodama apie rimtas draugystes, bet nepaminėdama didelės reikšmės neturėjusių nuotykių. Pati geriau neklausinėk tokių dalykų, juk iš esmės viskas, kad buvo praeityje ir yra tik praeitis. Kalbant konkrečiai apie pačią seksualinę patirtį – tokių kalbų reikėtų vengti. Jis tikrai nenorės girdėti, ką esi bandžiusi su kitais vyrais. O štai tavo erotinės fantazijos, kurias norėtum įgyvendinti būtent su juo – visai kas kita.

Jis daro tai, kas tau neteikia malonumo. Kentėti ir laukti, kol susiprotės?

Nereikia tikėtis, kad jis skaitys tavo mintis. Kiekvieną moterį jaudina skirtingi prisilietimai, todėl turėtum jam subtiliai parodyti, kas tave įkaitina labiausiai. Nebūtina pateikti konkrečios žodinės instrukcijos. Tereikia švelniai suimti jo pirštus ir pavedžioti savo intymiausiomis vietelėmis taip, kaip tau tai patinka. Na, o jeigu jo veiksmai tau aplamai nepriimtini – pabandyk gražiai pasakyti „Man labiau patiktų, jei darytum taip ir anaip“. Vyrukas nelabai supratingas ir tęsia, ką pradėjęs? Nebūk drovi ir tiesiai šviesiai pasakyk, kad tai tau neteikia malonumo. Tik ramiu, o ne piktu ir suirzusiu tonu.

Tu nepilnai pasitenkinai, o jis jau baigė. Kaip mandagiai pasakyti, kad nori pratęsimo?

Nebūtina kalbėti, kai viską galima parodyti. Vėlgi, nepasikuklink paimti jo rankos ir aiškiai parodyti, kad tau dar trūksta glamonių. Jei nesi iš droviųjų, apsižerk jį ir pradėk glamonėti pati save, kad jis galėtų ramiai gulėti ir tavimi grožėtis. Jei jis ne stuobrys, tikrai neatsilaikys nuo pagundos perimti iniciatyvą į savo rankas.

O kas po to? Užmigti apsikabinus, kalbėtis ar lėkti į vonią?

Apsiversti ant kito šono ir užmigti po pirmosios TAVO ir JO nakties? Ne pats geriausias sprendimas. Geriau pakviesk jį kartu nusiprausti po dušu. Visi miegai kaip man išsilakstys, pratęsite malonias glamones, o ir galvoti apie ką kalbėtis, kad nebūtų nejauku – tikrai nereikės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis