Tavo seksualumas pagal... šukuoseną!

Ar gali būti, kad tavo seksualumą išduoda ne tik elgesys, bet ir išvaizdos elementai? Pavyzdžiui... šukuosena? Amerikos seksologai tvirtina, kad būtent taip ir yra. Ką gi, siūlome pažiūrėti, kokias išvadas jie pateikė atlikę tyrimą.

Tiesiog tobulai tvarkingai sušukuoti plaukai

Jei net ir bėgdama iki parduotuvės prieš tai tvarkingai susišukuoji, tarsi prieš žengiant raudonuoju kilimu – greičiausiai savo gyvenime (seksualiniame taip pat) trokšti stabilumo. Jei reikėtų rinktis tarp ramių ir audringų bei permainingų santykių – rezultatas būtų tikrai ne pastarųjų naudai. Na, o santykiuose, kaip ir lovoje, mėgsti dominuoti ir valdyti partnerį. Patarimas: atsipalaiduok. Nesistenk visada visko kontroliuoti, bent retkarčiais įsileisk į savo seksualinį gyvenimą šiek tiek spontaniškumo ir įvairovės. Pasiūlyk savo antrajai pusei pasikeisti vaidmenimis, leisk jam tave kontroliuoti ir daryti tai, apie ką jis visada svajojo, bet galbūt bijojo tau atvirai pasakyti, dėl galimos neigiamos tavo reakcijos.

Chaotiškai sušukuoti plaukai


Jei net ir eidama į susitikimą nesistengi pernelyg tvarkingai „sudėlioti“ savo plaukų – vadinasi gyvenime esi linkusi eksperimentuoti, retai panikuoji ir pasitiki savimi net ir pačiose neįprasčiausiose situacijose. Lovoje vietos monotonijai ir nuoboduliui taip pat nėra! Patarimas: stovėti vietoje nėra gerai, bet ir nuolatos skubant gali daug ko nespėti patirti. Turėtum išmokti pasimaugėti ne tik pačiu seksu, bet ir preliudija. Paprašyk, kad partneris tave tiesiog ilgiau paglamonėtų, bučiuotų ir t.t.

Į uodegėlę surišti plaukai


Jei plaukus dažniausiai susiriši į uodegėlę – esi tvirta ir sunkiai palaužiama asmenybė. O svarbiausia – labai pasitiki savimi, moki atsipalaiduoti ir puikiai jautiesi vyrų kompanijoje. Greitukai – ne tau. Lovoje tu trokšti ne tik audringo, bet ir igai trunkančio sekso.Patarimas: leisk sau bent retkarčiais pakeisti taktiką. Pasimėgauk romantika: žvakės, lėta muzika, skani vakarienė, taurė vyno... Galbūt tai ir neatitinka tavo natūros, bet pabandyti tikrai verta. Lovoje taip pat laviruok tarp audrų ir malonių atoslūgių.

Į kuoduką susukti plaukai

Mėgsti susukti plaukus į kuodelį ir tuo pačiu apnuoginti labai jautrią vietą – kaklą? Tai rodo, kad tiesiog dievini stipriosios lyties atstovų dėmesį. Flirtas ir saldžios vilionės tau – neatsiejama santykių dalis, o ilga įžanga prieš seksą – greičiau taisyklė nei išimtis. Patarimas: flirtas nėra blogas dalykas, tačiau susimąstyk, ar tikrai visus vyrus reikia bandyti apsukti aplink savo pirštą. Lovoje pabandyk būti ne viliokle, laukiančia vyro veiksmų, o iniciatore, puikiai žinančia ko nori ir mokančia tai gauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis