Vyro elgesys išduoda, koks jis buslovoje

Ar iš to, kaip vyras elgiasi įprastose kasdieniškose situacijose, galima spręsti apie tai, koks jis lovoje? Psichologai ir kūno kalbos specialistai tvirtina, kad tikrai taip. Apranga, manieros, gestikuliavimas – visa tai gali išduoti tam tikrų pikantiškų detalių. Atkreipk dėmesį:

1. Kaip jis valgo. Geriausi meilužiai – hedonistai. Tie, kurie geba jausti malonumą visame kame, net valgyje. Jeigu maistu jis mėgaujasi, o ne tiesiog pasisotina – visai tikėtina, kad taip pat elgsis ir lovoje.

2. Kaip jis kalba. Jeigu vyro kalbėsena monotoniška, veido išraiška be emocijų, o pokalbis nepagyvinamas gestikuliacija – greičiausiai eksperimentų ir entuziazmo sekso srityje iš jo nesulauksi. Įprastai tokie vyrai turi vieną „atidirbtą“ pozą ir net nemato reikalo bandyti kažką naujo.

3. Kaip jis bendrauja. Kaip taisyklė, kuo vyras lengviau bendraujantis, tuo didesnė tikimybė, kad ir meilužis jis bus visai neblogas. Jis gerai jaučiasi tarp žmonių, moka rasti „priėjimą“ prie skirtingų asmenybių, taigi gali tikėtis, kad ir lovoje imsis iniciatyvos, bet nebus savanaudis.

4. Kur jis sėdasi. Jeigu kavinėje ar restorane vyras sėdasi tiesiai priešais tam, kad matytų tik tave, tai gali būti ženklas, kad ir lovoje visas jo dėmesys bus sukoncentruotas į partnerę ir jos pasitenkinimą.

5. Kaip jis liečia. Jeigu kasdienybėje jo elgesys grubus, nereikėtų galvoti, kad lovoje jis bus puikus variantas aštresniems potyriams. Priešingai: tokie vyrai dažniausiai nemoka pajusti partnerės, todėl seksas su jais nesuteikia jokių aštrių emocijų ir labiau primena variantą „iš reikalo“.

6. Kaip jis laiko tave už rankos. Anot psichologų, šis gestas labai iškalbingas. Pakanka paimti partnerį už rankos (idealiu atveju, jis tai turėtų padaryti pirmas) ir, jeigu jis iš karto savo pirštus suneria kartu su tavo pirštais – lovoje gali tikėtis įsimintino pasiskraidymo. Jis siekia susijungti tiek fiziškai, tiek emociškai. Jeigu jis liečia tik pirštų galiukus – sekse greičiausiai bus šaltas, po visko vengs emocinio kontakto. Jei tavo ranką tradiciškai paima už delno – greičiausiai niekuo per daug nenustebins, bet ir nenuvils.

7. Kaip jis bučiuojasi. Jei bučiuojantis vyras tavo veidą laiko savo delnuose – jis romantiškas ir švelnus, bet nemanyk, kad nuobodus lovoje. Parodyk jam, kad esi pasiruošusi išbandyti kažką ekstremalesnio ir jo akyse įsižiebs aistros ugnelės. Jei bučinys pernelyg greitas – greičiausiai sutikai nekantruolį, kurį teks pratinti prie preliudijos. Jei bučinio metu vaikinas vaikinas derina švelnumą su lengvais pasikandžiojimais ar tiesiog aistringesniais judesiais – tau pasisekė: lovoje su juo turėtum jaustis kaip tikra deivė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis