Ką daryti, kai skilinėja plaukų galiukai? Pataria plaukų stilistas V. Gigevič

Kokių priemonių griebtis skilinėjant plaukų galiukams? Ką daryti, kad plaukai augtų kur kas greičiau? Į šiuos ir kitus klausimus atsako bei COSMO skaitytojoms pataria plaukų stilistas ir kirpimo meistras VALERIJ GIGEVIČ (kirpykla „UFF“).

1. Kokios priemonės skatina plaukų augimą?

Skatinant plaukų augimą, svarbu aprūpinti galvos odą maistingosiomis medžiagomis. Geriant įvairius vitaminus ir maisto papildus: jų maistingąsias medžiagas kraujas išnešioja po visą organizmą, jos patenka ir į folikulą, plaukai ima augti sparčiau. Plaukams būtini tokie mineralai, kaip kalcis, geležis, chromas, magnis, manganas, kalis, selenas, cinkas. Plaukus taip pat teigiamai veikia įvairūs aliejai (pvz. eteriniai: bazilikas, rozmarinas, simondsijų arba varnalėšų aliejus). Jie stiprina plaukų folikulus, kas savo ruožtu gerina kraujotaką galvos odoje ir stimuliuoja plaukų augimą. Kraujotaką taip pat galima stimuliuoti masažuojant gavos odą, pakanka vos 10 minučių kasdien.

2. Ką daryti, kai visiškai išsausėja plaukų galiukai? Kokiomis priemonėmis kovoti su jų skilinėjimu?

Svarbu reguliariai drėkinti plaukus. Jei paprasto kondicionieriaus nepakanka, galima pabandyti nenuplaunamą balzamą bei plaukų aliejų, jį galima naudoti kas kartą po galvos plovimo ant drėgnų arba sausų plaukų. Taip pat, norint sveikai atrodančių plaukų, yra svarbu pakirpti plaukus reguliariai, kas 4 – 6 savaites.

3. Kokios šukuosenos/ kirpimai visuomet madingi?

Kaip ir mados tendencijose, taip ir kirpimuose, klasika – visada madinga ir stilinga. Kirpimai – kare ir bob‘as, o, kalbant apie šukuosenas, visada figūruojantis elementas yra kuodukas, keičiasi tik jo pozicija: aukščiau, žemiau, labiau į kairę ar dešinę.

4. Ar vis dar madingas dažymas šviesiomis sruogelėmis?

Priklauso nuo naudojamos dažymo sruogelėmis technikos ir kokio rezultato norima pasiekti. Kiek tai madinga, kiek ne – sunku pasakyti, bet tai vis dar populiarus ir efektyvus būdas norint pašviesinti plaukus, suteikti spalvų žaismą ar paryškinti šuokuosenos tekstūrą.

Užduoti klausimą plaukų stilistui ir kirpėjui V. Gigevič gali ir tu! Tereikia užpildyti specialią formą, kurią rasi paspaudus čia

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis