Kim Kardashian nusprendė suvalgyti placentą po gimdymo

Kad Kim Kardashian puikiai žino, kaip patraukti žiniasklaidos dėmesį, niekas net neabejoja. Aštuntą mėnesį nėščios žvaigždutės kūno formos išnagrinėtos iki kaulelių, kontraversiškai vertinamas stilius – taip pat, apie botokso injekcijas nėštumo metu jau taip pat kalbėta.

Lyg ir nebėra iš ko pūsti burbulo. Bet tik ne Kim! Dabar ji nusprendė savo nėštumą ir gimdymą išnaudoti grožio ir jaunystės tikslais... suvalgydama po gimdymo likusią placentą!

Kim gydytojas palaiko šį sprendimą ir teigia, kad moteriai tai tik į naudą. Esą placenta padeda moteriai lengviau išgyventi pogimdybinę depresiją ir pagerina laktaciją. Tiesa, mokslinių įrodymų, kad placentos valgymas gali būti naudingas moters sveikatai, mažai. "Taip, gyvūnai valgo savo placentą, nes jiems trūksta maistingųjų medžiagų, tačiau moterų sveikata ir taip išpuoselėta, jos gali rinktis iš didelės maisto ir maisto papildų pasiūlos, todėl nematau būtinybės valgyti placentos" - teigia ginekologė Maggie Blott.

Bet kuriuo atveju vargu, ar būtent šie privalumai paskatino Kim tokiam žingsniui. Labiau tikėtina, jog viskas vardan grožio, juk sakoma, kad placenta – stebuklingas jaunystės eliksyras.

Beje, Kim tikrai ne vienintelė žvaigždė, priėmusi tokį sprendimą. Pavyzdžiui, scientologinį tikėjimą išpažįstantis Tomas Cruise`as po dukters gimimo taip pat paragavo placentos. Tik ne dėl grožio, o dėl religinių įsitikinimų, mat pagal scientologų įsitikinimus, placentos valgymas – šventas aktas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis