Pažintys: kaip greičiau susirasti vaikiną internetu

Kur susipažinote? „Emmm... ai... internetu...“ Net ir šiais internetiniais laikais daugumai gėda prisipažinti, kad antrosios pusės ieško pažinčių svetainėse. Ir visai veltui! Nereikia galvoti, kad ten lankosi vieni nevykėliai, nemokantys pažindintis realiai. Tik jau ne šiais laikais! Vienos populiariausių internetinių pažinčių svetainės eHarmony ekspertas pataria merginoms atsikratyti strereotipų ir kitaip pažvelgti į internetines pažintis.


Būk aktyvi!

Vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje užsiregistravęs 29 metų Darius sako per 2 savaites sulaukęs tik vieno laiško, nors jo anketą peržiūrėjo tikrai nemažai merginų. Patikėk, vien tik rodyti iniciatyvą – tikrai ne pats smagiausias dalykas. Laikai, kai reikėdavo laikytis taisyklės „vyras privalo žengti pirmą žingsnį“, jau seniai praeityje. Pamatei tau patinkančio vyruko profilį – nedelsk ir parašyk. Pati pagalvok: pažinčių svetainėse užsiregistravę daugybė žmonių. Tikimybė, kad tau patinkantis vyrukas pats pamatys tavo anketą – tikrai ne šimtaprocentinė. Galų gale, bet kuriam vyrui bus malonu pačiam sulaukti dėmesio!

TAIP PAT SKAITYK: Seksas pirmojo pasimatymo metu: už ir prieš

Ištrūk iš komforto zonos!

„Baikeris? Oi ne... Tai ne man“ – pagalvoji peržvelgusi simpatiško vyruko anketą. Lyg ir norėtum pabandyti, bet tu juk bijai greičio ir apskritai nesi net sėdėjusi ant motociklo! Per senas, per jaunas, per aukštas ar per žemas... Praplėsk savo pačios nusistatytas ribas, o dar geriau – atsikratyk jų. Juk į pasimatymą eini, o ne prie altoriaus! Nors niekada negali žinoti, kuo viskas baigsis. 3 metus ištekėjusi Miglė pasakojo, kad jai buvo labai svarbu, jog potencialus kandidatas į vyrus turėtų aukštąjį išsilavinimą, o internetinis likimas ją suvedė su tokiu, kuris ne tik diplomo neturėjo, bet ir apskritai buvo iš kito Lietuvos galo!

Nedelsk ir negaišk laiko veltui!

Pagrindinis internetinių pažinčių privalumas – laiko taupymas ir konkretumas. Peržiūrėjai anketą, apsikeitei keliais laiškais ir keliauk į pasimatymą, jei tik pačiai norisi! O kam bendrauti virtualiai, jei realiai viskas kur kas įdomiau. „Man jau ne kartą buvę, kad susirašinėjant žmogus atrodo tiesiog tobulas, o susitinki gyvai ir negali patikėti, kad čia tikrai tas pats asmuo...“ – pasakoja Justina ir pataria negaišti laiko veltui. „O kam gaišti? Susitikai ir viskas iš karto aišku!“

TAIP PAT SKAITYK: Santykių suderinamumas pagal gimimo datas

Neapsimetinėk, kuo nesi!

Internete gali būti kuo tik nori, bet kam tau to reikia? Juk į pažinčių svetainę ateini susirasti antrosios pusės. Įsidėsi gerokai pagražintas savo nuotraukas – na ir kas, kad sulauksi daugiau laiškų. Susitikti realiai vis tiek reikės, o visagalio fotošopo į rankinę juk neįsimesi. Kur jau kur, o internete tikrai nereikia bijoti būti savimi. Nepatiksi kažkam – jis paprasčiausiai tau neparašys, o štai jei sulauksi laiškelio, bent jau būsi tikra, kad čia rašo būtent tau, o ne tavo sukurtam personažui.

Pamiršk praeitį!

Tikriausiai nėra nė vienos merginos, kuri nebūtų bent kartą nusivylusi virtualiomis pažintimis. Bet tai tikrai nereiškia, kad internetinės pažintys – ne tau. Žiūrėk į tai paprasčiau, nedėk daug vilčių, tuomet ir nusivylimų bus kur kas mažiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis