Išpažintys po anestezijos: vieni išduoda slapčiausias savo nuodėmes, kiti - keistas fantazijas

Pameni, visai neseniai dalinomės atvirais seselės pasakojimais apie tai, kokių netikėtumų darbe jai tenka pamatyti (paskaityti gali ČIA). Šį kartą ta pati mergina mums pasakoja apie kiek nejaukias situacijas, nutinkančias po anestezijos.


Susikompromitavę per miegus


Anestezijos paveikti pacientai būna kaip girti: jie nežino, ką daro, kartais prišneka pačių neįtikimiausių dalykų, o atgavę sąmonę nieko neprisimena. Aš dažniausiai būnu pirmasis žmogus, kurį jie pamato atsibudę iš narkozės, tad dauguma vyrų nevalingai mėgina mane čiupti į glėbį.


Visiškai neseniai vienas mokyklos laikų pažįstamas atvyko į ligoninę nedidelės operacijos. Aš budėjau prie jo pooperacinėje palatoje. Vyras gerą pusvalandį maldavo manęs eiti su juo į pasimatymą. Kai visiškai atgavusį sąmonę jį pargabenau į palatą, kur jo jau laukė žmona, jis, žinoma, nieko nebeprisiminė. Neatsispyriau pagundai papasakoti jiedviem apie tas pusiau nesąmoningas viliones. Laimė, visi tik smagiai pasijuokėme.


Puikiai atsimenu, kaip viena senyva moteris, kuriai buvo atlikta spinalinė nejautra su premedikacija, bandė su jaunu sanitaru užmegzti kiek dvasingesnį ryšį. Vilkėdamas baltą chalatą simpatingas jaunuolis operacinių lempų šviesoje jai kažkodėl pasirodė realiausias kandidatas į angelus, todėl ji jam pradėjo uždavinėti įvairius religinio pobūdžio klausimus.


Sanitaras kantriai ir nuoširdžiai gvildeno žengimo dangun problemą, prašė moters nesiskubinti ten patekti ir beveik pažadėjo ją priimti į savo gretas, kai ateis metas. Suprantama, vėliau pacientė neprisiminė to prasmingo pokalbio, tačiau tarp jųdviejų užsimezgęs ypatingas ryšys neišnyko ir vėliau. Kai močiutė savąjį angelą išvydo be operacinės kaukės (o prieš tą pokalbį jiedu nebuvo matęsi!), jos veidą instinktyviai užliejo palaiminga šypsena — lyg sutikus artimą žmogų. Jaunuolis irgi šypsojosi.


Kartą anestezijos paveikta jauna moteris itin įtikinamai ir aistringai prisiekinėjo meilę kažkokiam Donatui. Mes, žinoma, pamanėme, kad šis karštas prisipažinimas skirtas vyrui, kuris ištikimai ją globojo, lankė bei prižiūrėjo. Po kiek laiko pamačiau tą pacientę su visa šeima — vyru ir aplink jį švelniai besiglaustančiais dviem baltapūkiais. Vyras buvo vardu Andrius! Kai likome dviese, jaunoji moteris tarsi ką nors nujausdama ar išsigandusi savo širdies paslapčių, lyg tarp kitko manęs paklausė, ar nieko nekliedėjusi per narkozę. Pamaniusi, jog kiekvienas turime teisę į savąją paslaptį, nutariau nuslėpti tiesą: nuraminau, kad ji nieko nekalbėjusi. Mačiau: jai išties palengvėjo.


Žodžiu, dirbdama tokį darbą patiriu palyginti keistų dalykų, tačiau nieku gyvu jo nekeisčiau į jokį kitą. Man patinka padėti žmonėms, visada stengiuosi susidraugauti su pacientais, užmegzti su jais ypatingą ryšį. Gydytojai ir seselės, su kuriais dirbu, yra protingi bei talentingi žmonės, jiems nestinga humoro jausmo. Labai dėl to džiaugiuosi, nes, jeigu nebūtų kam papasakoti šių istorijų, — išprotėčiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis