Vanilinis seksas – nuobodi atgyvena?


Tos, kurios skaitė knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, tikrai prisimena, kas yra vanilinis seksas. Skamba neįprastai, tačiau vanilinis seksas visiems pažįstamas iki skausmo. Tai – seksas be žaidimų, žaisliukų, fetišo ir visokių kitokių iškrypimų. Kaip ir vaniliniai ledai – skanu, tačiau kai kurių dalykų trūksta, pavyzdžiui, šokoladinio glaisto.

Vanilinis seksas vertinamas prieštaringai, jis vaizduojamas kaip kažkas nuobodaus, banalaus, kvailo, o iš kitos pusės jis asocijuojasi su tyra ir nuoširdžia meile.

Vanilinis seksas – tai visiška priešingybė BDSM seksui. Jokių sekso žaisliukų, vaidmenų žaidimų, fetišo. Vanilinis seksas yra tiesiog seksas: natūralus, saldus, kaip iš vadovėlio, be jokio ribų peržengimo, suprantama be jokių iškrypimų, tiesiog meilė. Ir tai daugeliui su laiku pabosta. Tiesa, nereikia galvoti, kad viskas apsiriboja misionieriaus poza. Anaiptol, su pozomis galima eksperimentuoti drąsiai, tiesiog atsisakoma bet kokio brutalaus elgesio.

Niekam ne paslaptis, kad sekse, kaip ir įprastame gyvenime, nuolatos norisi kažko naujo, dar nepatirto, jaudinančio ir beprotiškai užvedančio. Statistika tai tik patvirtina: apie 30 % suaugusiųjų, nepriklausomai nuo lyties ir seksualinės orientacijos, intymiame gyvenime vienaip ar kitaip praktikuoja BDSM elementus. Kažkas tik pliaukštelėja per užpakaliuką, kitas mėgsta stipriai suimti plaukus, trečiam norisi visiškos partnerio priklausomybės, todėl į sekso žaidimus įtraukiami antrankiai, botagėliai ir t.t. O anot psichologų, fantazijos, susijusios su seksualine prievarta būdingos kiekvienam žmogui. Ar tai reiškia, kad paprastas mylėjimasis anksčiau ar vėliau pabos?

Taip iš tiesų gali nutikti. Pripažinkime, šiais laikais sekso temai skiriama labai daug dėmesio: žurnalų straipsniuose nuolatos siūloma išbandyti kažką naujo, filmai be erotikos elementų jau retenybė, net ir populiariausios knygos dabar – apie seksą! O kur dar visagalis internetas su visais savo pasiūlymais. Kalbant apie vyrus – nemenką įtaką jų požiūriui į seksą daro pornografiniai filmai. Pripažinkime, juos žiūri dauguma, o įvairovės juose jau tikrai netrūksta! Normalu, kad norisi kažko naujo, nes įprasta miegamojo rutina pradeda atrodyti labai jau standartinė ir nuobodi. Tuo tarpu daugumai dailiosios lyties atstovių svarbesnis ne fizinis pasitenkinimas, o emocinis artumas. Jos taip pat trokšta naujovių, bet joms svarbesnis jausmingas seksas, aistringi bučiniai iki sekso, jo metu ir dar po. Ar tai skamba nuobodžiai, pernelyg minkštai ir saldžiai? Ko gero ne, jei šalia tavęs tas vyras, kuris myli tave, o tu myli jį.

Vanilinio sekso metu patiriamas ypatingas artumas, kuris po kurio laiko tampa savotiškais santykių „klijais“. Vanilinis seksas ne tik nenuobodus, bet ir labai naudingas daugumai porų, nes padeda labiau suartėti. Ir ta visai neturi būti nuobodu, jei tik suteiksi jam šiek tiek prieskonių: seksualūs moteriški apatiniai, striptizas savo mylimajam, žaidimai su grietinėle ar šokoladu...

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis