Laimėk Perfectil maisto papildus savo grožiui (laimėtojos)

Sveikiname Jurgą Balatuoduonę, Austėją J. ir Daivą Vaitkutę. Su merginomis susisieksime jų nurodytais kontaktais.

Pavasarį pasitinkame energingu šūkiu „Išlaisvink savo grožį su Perfectil!“ ir kviečiame visas COSMO merginas dalyvauti konkurse, kuriame trijų iš jūsų laukia puiki dovana - maisto papildų Perfectil kompleksas. Padėk savo grožiui pabusti po žiemos miego ir pasitik pavasarį kupina energijos. Praturtinti naudingosiomis medžiagomis, Perfectil maisto papildai pasirūpins tavo oda, plaukais ir nagais.

PERFECTIL

Kiekvienoje Perfectil tabletėje subalansuotas derinys iš vynuogių sėklų ekstrakto, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso – vienos pagrindinių odos senėjimą skatinančių faktorių. Perfectil sudėtyje esantis biotinas ir selenas palaiko normalią plaukų būklę, o varis - pigmentaciją. Visos sudėtinės medžiagos per kraujotaką pasiekia giliausius odos sluoksnius bei plaukų folikulus ir veiksmingai padeda jais pasirūpinti.

PERFECTIL PLUS SKIN

Labai patogi ir ypatinga dviguba pakuotė, susidedanti iš Perfectil tablečių bei specialaus koncentrato Nutri-Dermal kapsulių. Nutri-dermal kapsulėje sukaupti veiklieji elementai iš ypač grynų agurklių ir juodųjų serbentų sėklų aliejų, liuteino esterių, omega-3 rūgščių ir odai naudingo biotino.

PERFECTIL PLATINUM

Sudėtyje esanti antioksidantų gausa saugo odos ląstelės nuo senėjimą skatinančio oksidacinio streso, o pažangiausiais mokslo tyrimais paremta Perfectil Platinum formulė duoda daug daugiau, nei odos grožį – ji suteikia pasitikėjimo savo išvaizda ir savimi.

* Perfectil - maisto papildai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis