Žilvinas Žvagulis prabilo apie ketvirtąjį, nesantuokinį, sūnų

Estrados legenda vadinamo charizmatiškojo žemaičio Žilvino Žvagulio gyvenimas šiuo metu atrodo puikus. Neseniai jis antrą kartą tapo seneliu, jo sūnūs puikiai plėtoja savo verslus, o ir pačiam Žilvinui koncertų netrūksta. Tiesa, šį antradienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Kitu kampu” Ž. Žvagulis prisipažins, kad jo širdyje vis dar didžiulis sopulys, ilgą laiką laikytas paslaptyje, – ketvirtasis, nesantuokinis, sūnus.

Gyvenimo būdo laidoje dainininkas atviraus, kad po pirmosios santuokos su žmona Regvita ir prieš santykius su Irena Starošaite buvo užmezgęs romaną su kita moterimi. Šie santykiai jam padovanojo sūnų.

Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ar šiuo metu jis bendrauja su ketvirtuoju sūnumi, Žilvinas neslėpė jausmų. „Nebendrauju. Ne. Manęs paprašė, kad aš nebendraučiau. Tas žmogus viską žino... Jeigu mano sūnui Vakariui dabar 18-iolika, tai jam dabar turėtų būti apie 21-ius”, – pasakojo dainininkas.

Anot Ž. Žvagulio, apie šį gyvenimo išbandymą jam iki pat šiol kalbėti yra labai sunku. Net praėjus daugeliui metui, skausmas niekur nedingo.

Laidoje garsus dainininkas prisipažins, kad dėl ketvirtojo sūnaus yra išliejęs ne vieną ašarą: „Aš naktimis bliaudavau. Rimtai. Aš daugiausia ašarų išverkęs esu tada, kai man neleido su juo bendrauti. Aš suprantu, kad aš toje situacijoje buvau taip pat kaltas. Aš buvau viso to vertas”, – sunkiai emocijas tramdė jis.

Kaip dabar Ž. Žvagulis jaučiasi dėl šio likimo posūkio? Kaip garsus vyras stengiasi puoselėti šeimą ir santykius su gyvenimo meile Irena Starošaite? Galų gale, ką reiškia būti estrados legenda?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis