Kokią intymios vietos šukuoseną pasirinkti?

Kai COSMO skaitytojų klausėme, kokia moterų intymios vietos šukuosena atrodo patraukliausiai, tik 15% vyrukų teigė, kad jiems nelabai svarbu arba jie už natūralumą. Moterų tarpe natūralumo mėgėjų buvo dar mažiau - vos 4,5%.

Šį kartą pakalbėsime apie pačias paprasčiausias, kitaip tariant kasdieniškas intymios vietos šukuosenas, kurias pasidaryti namuose – visiškai nesudėtinga. Tam pirmiausia reikia išsirinkti šukuosenos formą (ją gali išsikirpti iš popieriaus, kaip trafaretą).

Patogiausia intymios vietos šukuosenas daryti su specialia bikini dizainui skirta mašinėle, kuri turi keletą antgalių, skirtų skutimui, šukavimui, o taip pat galimybę reguliuoti plauko kirpimo ilgį. Tokia mašinėle galima labai tiksliai modeliuoti šukuosenos kontūrus.

Visus veiksmus teks atlikti prieš veidrodį. Intymios vietos šukuoseną daryti bus lengviau, prieš tai plaukelius 5 mm patrumpinus žirklių ir šukų pagalba. Tada, uždėjus trafaretą, pieštuku apvesk jo kontūrą. Už kontūro ribų esančius plaukelius pašalink arba mašinėle, arba vašku. Pastarasis variantas gali būti labai skausmingas, jei įprastai vaško depiliacijai nenaudoji.

Intymios vietos šukuosenos formą pabaigoje teks pakoreguoti pincetu. Pabaigus procedūrą, odą patepk kremu po skutimosi ir nenaudok jokių prausiklių ar kempinių, nes tai gali suerzinti ir taip sudirgintą odą. Nerekomenduojame intymios vietos šukuosenos daryti 3 dienas prieš ir po menstruacijų, nes tomis dienomis būna padidėjęs odos jautrumas.

Kokią šukuoseną išsirinkti? Visų pirma, žinoma, tokią, kokia tau atrodo gražiausiai. Tačiau siūlome atkreipti dėmesį ir į keletą skirtingų šukuosenų subtilybių.

Lengviausia pasidaryti įvairias trikampės formos intymios vietos šukuosenas. Beje, jos - bene populiariausios tarp moterų. Tikriausiai dėl to, kad „pikantiškas trikampėlis“ labiausiai atitinka natūralią moters intymią vietelę ir yra tapęs savotišku moters lyties simboliu. Kruopščiai pakoreguoti natūralūs kontūrai apatinei kūno daliai suteikia tvarkingą ir gražią formą.

* Trikampėlis su į viršų išlenkta puse labai tiks ypatingai liekno sudėjimo merginai. Toks trikampis sudarys grakščios taurės įvaizdį, tuo pačiu vizualiai šiek tiek praplatins itin siaurus klubus. Suprantama, kad tokia šukuosena visiškai netiks plačių klubų ir pūpsančio pilvuko savininkėms.
* Putlių formų merginoms labiau tiks šukuosena su į apačią išlinkusia viršutine trikampėlio puse. Vizualiai pilvas atrodys plokštesnis, o klubai mažesni ir kuo įlinkis bus gilesnis, tuo geriau jis pridengs atsikišusio pilvuko trūkumus.
* Apversto trikampio šukuosena (pagrindu į apačią) iš vienos pusės pabrėžia klubų liniją (padidindama ją), o iš kitos pusės nukreipia dėmesį nuo klubų, pavirsdama į rodyklę, nukreiptą tavo krūtinės link.

Kitos favoritės pagal populiarumą – įvairiausio pločio ir formų juostelės. Juostelės plotį ir formą būtina rinktis, atsižvelgiant į figūros ypatumus ir plaukuotumo lygį.

* „Braziliška šukuosena“ – labai siaura ir ilga juostelė. Tokia šukuosena tinka lieknoms, bet ne per liesoms, turinčioms gražius klubus, merginoms. Ant labai lieso kūno „braziliška šukuosena“ žiūrėsis nelabai harmoningai, nes ji figūrą vizualiai dar labiau ištempia.
* Plati juostelė tiks pilnesnių formų figūrai, beje, kuo mergina pilnesnė, tuo platesnė ir ilgesnė turi būti juostelė. Padarius juostelę smailėjančiu galu į viršų, vizualiai ji išryškins ir susiaurins liemenį.
* Skersinė juostelė (į plotį ištemptas stačiakampis) labai tiks siaurų klubų ir tiesaus liemens (be įlinkių) merginai. Šukuosenos forma vizualiai dėmesį nukreips į klubus ir sudarys gražių formų įspūdį.
* Labai plati ir trumpa juostelė, beveik pereinanti į kvadratą, tinka platiems klubams ir labai aukštoms merginoms, o taip pat toms, kurios mėgsta palikti daugiau „augmenijos“ toje vietoje, tačiau mėgsta mūvėti žemas bikini kelnaites. Tačiau nepamiršk pakirpti plaukelių prie pačio šukuosenos pagrindo, kad ji atrodytų tvarkinga ir prižiūrėta.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis