Prieš ir po: Monikos šukuosenos pokyčiai (galerija)

Konkurso „Keičiu šukuoseną su COSMO“ nugalėtoja Monika Malaškevičiūtė (21m.) grožio salone „My Studio“ su nekantrumu laukė pokyčių pradžios: „Seniai buvo laikais keistis, todėl labai apsidžiaugiau laimėjusi konkursą. Ir visai nesijaudinu dėl būsimų pokyčių rezultato – pasitikiu meistrės profesionalumu“, – sakė Monika.

Kirpimo meistrei Jolantai Varnadskienei mergina prasitarė, kad studijuoja ekonomiką ir dirba banke, todėl norėtų tokios šukuosenos, kuri pagyvintų veidą ir pabrėžtų jo bruožus, bet nešokiruotų aplinkinių.

Grožio salono specialistė, atsižvelgdama į Monikos prašymą, merginos įvaizdį atnaujino išrinkusi švelnaus vario atspalvio plaukų dažus ir pritaikiusi elegantišką, tvarkingą kirpimą. Po paskutinio šukuosenos modeliavimo etapo Monikos laukė dar viena maloni grožio procedūra – makiažas, kurį atliko vizažistė Rita Paukštė.

Veidrodyje pamačiusi bendro profesionalių darbo rezultatą, konkurso nugalėtoja nenustojo šypsotis: „Atrodau visai kitas žmogus! Niekada nebuvau dažiusi plaukų, bet esu tikrai patenkinta. Nesitikėjau, kad rezultatas bus toks geras, turbūt mano emocijos puikiai matosi veide, nenustoju šypsotis, – pokyčiams pasibaigus sakė konkurso nugalėtoja M. Malaškevičiūtė. Ačiū kirpimo meistrei ir vizažistei už puikų darbą.“


Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis