Gwyneth Paltrow ir Vanity Fair karas tęsiasi

Holivude dar vienas skandalas: pasklido kalbos, kad Gwyneth Paltrow prašė savo garsių draugų kitais metais boikotuoti kasmetinį Vanity Fair Oskarų vakarėlį. Tačiau pati aktorė šiuos kaltinimus karštai neigia ir tinklaraštyje Mail Online tvirtina, jog tai – visiškas melas!

Karas tarp G. Paltrow ir Vanity Fair prasidėjo dėl straipsnio: žurnalas be aktorės žinios norėjo publikuoti tai, ko pati Paltrow nenorėjo viešinti. Jei konkrečiau – tariamą jos romaną su milijonieriumi, supermodelio Elle Macpherson vyru Jeffu Soffer.

„Vanity Fair grasina įdėsiantys mano nuotrauką viršelyje. Jei jūsų prašys tai pakomentuoti - atsisakykite. Taip pat jums visiems rekomenduoju niekada nebeturėti jokių reikalų su šiuo žurnalu“ - rašė aktorė.

Žurnalas pripažįsta, jog tikrino gandus dėl šios draugystės. Esą 2008 m. viešbučio Majamyje atidarymo metu, Jeffas kartu su G. Paltrow, pasipuošusia trumpa balta suknele, buvo užsidarę privačioje aplinkoje dviese. Taip pat teigiama, kad jis aktorei asmeniškai aprodė viešbutį, o sekančią dieną ji, kartu su Kate Hudson, leido laiką J. Soffer jachtoje.

Tačiau gandus neigia ir J. Soffer atstovas: „Tai visiška netiesa. Jeff ir Gwyneth nebėra draugai, o jokių romantiškų santykių tarp jų niekada nebuvo. Tą savaitgalį į Majamį jis pasikvietė daugybę savo draugų, ne tik G. Paltrow.“/span>

Milijonierius J. Soffer po ilgos, nuo 2009 m. trukusios draugystės, rugpjūtį privačioje ceremonijoje Fidžyje vedė modelį Elle Macpherson. Šaltiniai teigia: „Vestuves buvo norima išlaikyti paslaptyje. Jie labai laimingi ir įsimylėję.“

Iki šiol nežinoma kada šis straipsnis pasirodys žurnale Vanity Fair ir apskritai ar pasirodys. Tačiau jeigu taip nutiks, G. Paltrow santuokai gresia rimtas pavojus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis