Plaukai ir magija: 8 taisyklės, kada ir kaip kirpti plaukus

Ar žinojai, kad net ir paprastas plaukų kirpimas iš esmės gali pakeisti tavo likimą? Tibetiečiai, vadovaudamiesi mėnulio fazėmis, dienas skirsto į palankias ir nepalankias plaukų kirpimui. Jos gali tiek teigiamai, tiek neigiamai įtakoti tolimesnį žmogaus likimą.

Į plaukus visais laikais buvo žiūrima labai atsargiai. Nukirpti plaukus – reiškia pakeisti savo gyvenimą, ši tiesa gerai žinoma buvo jau senovėje. Ne veltui iki šių dienų išliko daugybė ritualų, susijusių su šia procedūra. Norint nenuplikti anksčiau laiko ir neprarasti savo angelo sargo, kerpant plaukus, reikia taikyti tam tikras apsaugos priemones, o taip pat žinoti kada tai daryti ir kodėl.

Pirma taisyklė. Negalima savo plaukų patikėti bet kam. Atmink, kad žmogus, kerpantis tavo plaukus, įtakoja ir tavo biolauką. Todėl, eidama į kirpyklą, rinkis energingą ir gyvenimo džiaugsmu spinduliuojantį meistrą, tuomet ir tavo gyvenimas po kirpimo pasikeis į gerąją pusę. Kuo vyresnio amžiaus kirpėjas, tuo stipresnė jo įtaka tavo gyvenimui. Jeigu esi savarankiška, įpratusi savo problemas spręsti pati ir nemėgsti, kai tau kas nors trukdo tai daryti, rinkis savo amžiaus arba jaunesnį meistrą. Jei tavo nesėkmių laikotarpis dėl nesuprantamų priežasčių pernelyg užsitęsė, verta apsilankyti pas brandaus amžiaus ir gerai žinomą meistrą, net jeigu jo paslaugos ir labai brangiai kainuotų. Užtat po apsilankymo pas kirpėją tavo gyvenimas kardinaliai pasikeis. O jeigu tam dar ir teisingą dieną pasirinksi...

Antra taisyklė. Pati sau plaukų geriau nekirpk. Net jei ir turi kirpėjos įgūdžių, šio prietaro geriau paisyk. Esmė tame, kad žmogui išgydyti pačiam save yra labai sunku. Tai žino kiekvienas, net pats stipriausias ekstrasensas. Kad ir koks stiprus bei valingas būtų žmogus, jam labai sudėtinga pačiam ištaisyti savo biolauko deformaciją, nes tai jis atlieka tokia pačia savo deformuota energija.

Trečia taisyklė. Geriau, kai kerpa tos pačios lyties žmogus. Kirpimo metu keičiasi eterinis, astralinis ir mentalinis biolaukai, todėl mes lengvai pasiduodame svetimai įtakai. Taigi, jeigu ateisi pas kitos lyties kirpėją, tai gali atnešti nemalonumų tavo asmeniniame gyvenime. Ne šiaip sau ir Biblijoje rašoma, kad Samsoną pražudė moteris, nukirpusi jam plaukus.

Ketvirta taisyklė. Nukirptų plaukų negalima mesti į vandenį, tuomet iki gilios senatvės turėsi sveikus ir purius plaukus.

Penkta taisyklė. Jeigu nori, kad po kirpimo plaukai augtų greičiau, kirpti juos reikia esant pilnačiai. Jeigu nori, kad plaukų struktūra pasikeistų, pavyzdžiui, tau nepatinka, kad jie veliasi ir yra neklusnūs, į kirpyklą eik esant delčiai. Tačiau atmink, kad po tokio kirpimo plaukai atauginės labai ilgai. Šviečiant delčiai, taip pat gerai kirptis, jeigu nori stiprinti plaukų šaknis ir sustabdyti plaukų slinkimą.

Šešta taisyklė. Plaukų negalima kirpti taip vadinamosiomis satanistinėmis mėnulio dienonomis (9, 15, 23 ir 29 pagal mėnulio kalendorių), o taip pat ir per saulės ir mėnulio užtemimus. Po tokių procedūrų galima susirgti arba, kaip sakydavo senovėje, „nukirpti atmintį ir protą“.

Septinta taisyklė. Kaip pasikeis tavo gyvenimas po kirpimo, parodys tavo apsilankymo kirpykloje savaitės diena. Nepakanka vien parinkti tinkamą dieną kirpimuisi, reikia kad ji dar harmoningai derėtų su tavo gimimo diena, kitaip visos palankios dienos tendencijos pavirs į neigiamas.

* Jei gimei pirmadienį, šiai dienai harmoninga ketvirtadienio, penktadienio, šeštadienio energija. Antagonistinė (priešinga) pirmadienio diena – sekmadienis.

* Jei esi gimusi antradienį, tau gimininga ketvirtadienio, šeštadienio, sekmadienio energija. Antagonistinės (priešingos) antradienio dienos - pirmadienis ir penktadienis.

* Trečiadieniui harmoninga sekmadienio jėga. Antagonistinė (priešinga) trečiadienio diena – ketvirtadienis.

* Ketvirtadieniui giminingos pirmadienio, antradienio, penktadienio, sekmadienio energijos. Antagonistinė (priešinga) ketvirtadienio diena - trečiadienis.

* Penktadieniui artimos pirmadienio, ketvirtadienio, šeštadienio, sekmadienio jėgos. Antagonistinė (priešinga) penktadienio diena – antradienis.

* Šeštadieniui gimininga penktadienio jėga. Antagonistinė (priešinga) šeštadienio diena – sekmadienis.

* Sekmadieniui harmoningos antradienio ir ketvirtadienio jėgos. Antagonistinė (priešinga) sekmadienio diena – pirmadienis.

Antagonistinėmis (priešingomis) dienomis plaukai kerpami tuomet, kai tave persekioja karminės nesėkmės visose gyvenimo srityse. Paprastai po tokio kirpimo gyvenimas kuriam laikui tarsi apmiršta tam, kad po to padarytų staigų posūkį, atvesiantį tave į sėkmę.

Aštunta taisyklė kalba apie tai, kad panašiai kaip ir augalų, plaukų augimo kokybė ir greitis priklauso nuo Mėnulio padėties danguje. Todėl plaukų kirpimui nepakanka parinkti vien tinkamą mėnulio ir savaitės dieną, geram plaukų augimui reikia dar atsižvelgti į Mėnulio padėtį Zodiako ženkle. Mėnulio padėtį galima pamatyti visiems metams sudarytame mėnulio kalendoriuje.

* Mėnulis Avino ženkle laikomas visiškai netinkama diena plaukų kirpimui, nors plaukų kokybei tai neigiamos įtakos nedaro, tačiau po šios procedūros tomis dienomis nusilpsta organizmo imuninė sistema ir padidėja įvairių susirgimų rizika.

* Mėnulis Jautyje, Mergelėje, Ožiaragyje laikomas pačiu palankiausiu laiku apsilankyti kirpykloje. Plaukai gerai auga, sustiprėja, po kirpimo mažiau šakojasi.

* Mėnulis Dvyniuose ir Svarstyklėse padeda formuoti purias šukuosenas, skatina plaukų augimą, tačiau pačiai plaukų struktūrai įtakos nedaro.

* Mėnulis Vėžyje ir Žuvyse sulėtina plaukų augimą, tačiau jiems suteikia daugiau gyvybinių galių.

* Mėnulis Liūte laikomas nepalankiu laikotarpiu kirpimuisi, jeigu tuo metu tau prastai sekasi. O jeigu nori pakeisti savo gyvenimo būdą ir ritmą, pats laikas eiti į kirpyklą.

* Mėnulis Skorpione labai sudėtingas laikotarpis, galintis tiek pagerinti, tiek pabloginti tavo asmeninį gyvenimą ir tavo santykius su priešingos lyties atstovais.

* Mėnulis Šaulyje padeda teigiamiems pokyčiams karjeroje, darbe santykiuose su kolegomis ir verslo partneriais, padeda pasiekti pripažinimą ir pritraukia socialinę sėkmę.

* Mėnulis Vandenyje laikomas visiškai nepalankia padėtimi plaukų kirpimui.

TĘSINĮ, KURIOMIS MĖNULIO DIENOMIS GERIAUSIA KIRPTIS, GALI SKAITYTI ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis