Lady Gaga pagaliau prabilo apie savo vaikiną!

Viename iš populiariausių Amerikos televizijos pokalbių šou, Lady Gaga buvo kaip niekada atvira: žvaigždė papasakojo suradusi antrąją pusę, kuris - ne tik mylimasis, bet ir geriausias draugas.

Nors Lady Gaga įprastai nelinkusi kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, laidų vedėjai Ellen DeGeneres ji vis dėlto papasakojo apie santykius su gražuoliuku Tayloru, kurį anksčiau įvardindavo kaip tiesiog gerą draugą. Susipažino porelė „You and I“ dainos vaizdo klipo filmavimo metu, kuriame jiems abiems teko vaidinti aistringą porelę. Beje, jeigu esi serialo „Vampyro dienoraščiai“ gerbėja, Taylorą jau tikriausiai esi mačiusi.


Nuotraukos: Scanpix/AFP ir Sipa Press

„Kai filmavome vaizdo klipą, aš atrodžiau tikrai juokingai. Nesuprantu, kodėl jam patikau! Tą kartą jis mane pabučiavo, nors tai nebuvo numatyta scenarijuje ir pradėjau galvoti: „Hm, tai buvo tikra, ar suvaidinta?“ Jis nieko nepasakė ir man tai tiko. Jis mano geriausias draugas! Net neįsivaizduojate, kaip nerealu, kai vyras yra ne tik mylimasis, bet ir pats artimiausias draugas. Ar gi gali būti geresni santykiai?“ - pasakojo Lady Gaga.

Panašu, kad dainininkės ir 32 metų aktoriaus Taylor Kinney romanas įgauna vis didesnį pagreitį! Na, o mes siūlome tau pažiūrėti dainos „You and I“ vaizdo klipą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis