Žvaigždės, kurios didžiuojasi savo apvalumais. Foto

Kol vienos garsenybės laikosi alinančių dietų ir bet kokia kaina stengiasi prilygti supermodeliams, kitos mėgaujasi gyvenimu ir tiesiog sveikai gyvena. Holivude gausu žymių moterų, kurios džiaugiasi savo išraiškingomis figūromis ir neketina jų keisti.

Alicia Keys

Dainininkė A. Keys nepriklauso manekeniškų žvaigždžių kategorijai. Ji visuomet buvo moteriškesnių formų, bet apvalumai atlikėjai netrukdo vilkėti aptemptų ar ryškiaspalvių drabužių. Tokiais Alicia drąsiai pabrėžia savo pranašumus.

Neseniai „ARIA Awards 2013“ ceremonijoje atlikėja išdidžiai pozavo pasipuošusi citrinine kūno linkius išryškinančia „Stella McCartney“ suknele. Panašų modelį yra vilkėjusios kur kas lieknesnės garsenybės Gwyneth Paltrow, Katherine Jenkins, Victoria Pendleton, Kate Moss ir kitos, tačiau nei viena nešvytėjo kaip Alicia, nei viena taip nekaustė žvilgsnių.

Atlikėja Alicia Keys vilki „Stella McCartney“  suknelę, Mavrixonline nuotr.

Atlikėja Alicia Keys, Reuters ir AFP/Scanpix nuotr.

Nicki Minaj

Ne paslaptis, kad dainininkė N. Minaj yra patobulinta plastikos chirurgų nuo–iki. Anksčiau atlikėja neturėjo įspūdingų linkių, dabartiniai jos apvalumai ne vieną verčia dvejoti jų tikrumu. Nicki sėdmenys ir krūtinė nuolat aptarinėjami žiniasklaidoje, tačiau garsenybei apkalbos nė motais, ji kaip įmanydama stengiasi pabrėžti savo figūrą.

Renginiuose išraiškingų formų gražuolė vilki siaurutėles sukneles ar tampres ir braletus, kurie akcentuoja patobulintus linkius. Ant scenos Nicki pasirodo įsispraudusi į trikotažinius ar lateksinius kostiumus, nepaliekančius jokių intrigų.

Atlikėja Nicki Minaj, AFP ir Reuters/Scanpix nuotr.

Atlikėja Nicki Minaj, AP/Scanpix ir Mavrixonline nuotr.

Kim Kardashian

Realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ išgarsėjusi aktorė K. Kardashian lygių neturi. Ji išskirtinė ne tik gebėjimu suktis pramogų pasaulyje ir nepabosti paparaciams, bet ir negebėjimu išsirinkti tinkamų, nors ir garsiausių dizainerių, apdarų. Moteriškais apvalumais Kim didžiavosi ir prieš susilaukdama mažylio, o dabar (po gimdymo) jos formos sunkiai sutramdomos, bet aktorė jomis vis dar džiaugiasi kaip ir jos mylimasis Kanye Westas. Prieš kurį laiką K. Westas gyvenimo partnerę K. Kardashian apibūdino taip: „Ji yra šių dienų Marilyn Monroe“.

Kad ir su kuo būtų lyginama, Kim kuria savitą įvaizdį. Ji renkasi drąsius apdarus, nuo tinklelių, gilių iškirpčių iki odinių ir aptemptų sijonų, nėrinių, mini suknelių. Deja, aktorė retai sulaukia gero žodžio iš mados kritikų.

Realybės šou aktorė Kim Kardashian, SIPA ir Sipa Press/Scanpix nuotr.

Realybės šou aktorė Kim Kardashian, Mavrixonline, SIPA, Reuters/Scanpix nuotr.

Garsenybių, kurios džiaugiasi savais apvalumais ir nė negalvoja laikytis dietų ar alpti sporto salėse yra ir daugiau. Tarp jų aktorės Christina Hendricks, America Ferrera, Scarlett Johansson, Kat Dennings, Salma Hayek, atlikėjos Beyonce, Jennifer Lopez, Miranda Lambert, Jessica Simpson ir t.t. Šios žvaigždės, nors ir nevaikšto podiumais, neatsigina komplmentų dėl moteriškų linkių, dauguma jų – laimingai ištekėjusios, o kitos nestokoja vyrų dėmesio.

Aktorė Christina Hendricks, AP ir Sipa Press/Scnapix nuotr.

Aktorė America Ferrera, AFP ir Reuters/Scanpix nuotr.

Atlikėja Jennifer Lopez, AFP/Scanpix nuotr.

Aktorė Kat Dennings, AFP ir SIPA/Scanpix nuotr.

Aktorė Salma Hayek, La Presse ir AP/Scanpix nuotr.

Atlikėja Beyonce, AP ir Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis