Kojų padėtis išduoda tavo charakterį

Kartais kūno kalba gali pasakyti kur kas daugiau nei žodžiai. Ar mėgsti stebėti žmones ir analizuoti jų elgesį? Jei taip, tuomet atkreipk dėmesį į pašnekovo kojų padėtį, kuri gali padėti susidaryti nuomonę apie jo charakterį, temperamentą ir asmenybę. Tuo pačiu atkreipk dėmesį ir į tai, kaip stovėdama ar sėdėdama kojas laikai pati!

1. Stovi tiesiai, kojos suglaustos.
2. Stovėdama, viena koja remiesi daugiau, o kitą šiek tiek atstatai į priekį.
3. Stovėdama kojas laikai pražergusi.
4. Stovi sukryžiavusi kojas.
5. Sėdėdama užsikeli koją ant kojos ir užkabini viena koja kitą.
6. Sėdi užsidėjusi vieną koją ant kitos.
7. Sėdi tiesiai, kojos suglaustos, šiek tiek atkištos į priekį, pilna pėda remiasi į grindis.
8. Sėdi tiesiai, kojos suglaustos, pirštai pakelti, užkulniai atremti į grintis.
9. Sėdi suglaustais užkulniais, pėdos žiūri į šalis.
10. Sėdi sukryžiavusi kojas ir jas šiek tiek atstačiusi į priekį.

Atsakymai

1. Esi subalansuota, praktiška, kantri. Visi pripažįsta tave esant gera drauge, dauguma pasitiki tavimi. Tačiau kažkoks šaltumas tavo išvaizdoje kartais trukdo užmegzti ryšį su aplinkiniais.

2. Mėgsti būti dėmesio centre. Esi aktyvi, gerai žinai ko nori ir sieki to lanksčiai, blaiviu protu. Pasitikėjimas savimi suteikia jėgų siekti valdžios.

3. Tau sunku atsisakyti kokios nors idėjos ar savo norų įgyvendinimo. Būk atsargi, priešingu atveju charakterio tvirtumas ir lankstumo stoka bendraujant su aplinkiniais, gali tau pakenkti.

4. Esi ambicinga ir dažnai nekantri įgyvendindama savo užmačias. Pasižymi azartišku, greitai užsidegančiu būdu. Tavo privalumai: gebėjimas bendrauti, energija ir dinamiškumas, tačiau kartas nuo karto patartina pristabdyti savo temperamentą.

5. Ši kojų padėtis būdinga labai santūriems žmonėms, stokojantiems pasitikėjimo savimi ir ryžto. Aplinkiniai tave laiko gana sudėtinga asmenybe, tačiau dėka patrauklumo ir taktiškumo tau pavyksta laimėti aplinkinių meilę ir teisingą įvertinimą.

6. Tokia kojų padėtis išduoda tavo pasitikėjimą savimi. Tu puikiai žinai ko nori ir ką reikia daryti, kad pasiektum savo tikslą.

7. Tu ganėtinai tiesmuka, tačiau tai neerzina aplinkinių, nes esi atvira ir sąžininga. Esi linkusi į pedantizmą, dažnai vadovaujiesi nustatyta tvarka, todėl kai kuriose situacijose pritrūksti lankstumo. Nors tavo išorė dvelkia šaltumu, – tai apgaulingas įspūdis. Viduje esi geras ir nuoširdus žmogus.

8. Tu esi santūri ir uždara, dažniausiai linkusi išlaukti ir užimti gynybinę poziciją. Dažnai pernelyg jautriai reaguoji net į menkiausią kritiką.

9. Esi labai neryžtinga, pernelyg jautri, dėl ko pati labai išgyveni, tačiau nieko su savimi negali padaryti. Daug laiko praleidi vienumoje, bendrauji daugiausia tik su tau artimais žmonėmis. Tačiau, tu gerai pažįsti save ir gebi puikiai charakterizuoti kitus žmones.

10. Tu – valdinga ir pavydi asmenybė, visur ir visada siekianti dominuoti ir pirmauti, todėl bendrauti su tavimi aplinkiniams gana sudėtinga. Tačiau savo gyvenimo permainoms ryžtiesi labai sunkiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis