Dideli mažos krūtinės privalumai!

Jau pamiršai kompleksų kupinus paauglystės laikus, bet iki šiol vis dar pavydžiai žiūri į išraiškingų figūrų drauges ir grauži nagus, kad ne tau Dievulis davė tuos iškilumus? Keisk požiūrį! Kam ieškoti trūkumų, jei galima įžvelgti privalumus?

Visų pirma, nedidelė gražios formos krūtinė – tai net labai erotiška! Tokios krūtinės savininkė visuomet atrodys moteriškai švelni ir pažeidžiama. Pažvelk į tokias žvaigždes kaip Keira Knightley ar Natalie Portman. Manai, kad vyrai alpsta tik dėl didelių (na mažiausiai C dydžio krūtų)? Taip, tokių yra tikrai nemažai, tik dauguma jų dar neišsikapstė iš brendimo laikotarpio. Apskritai, praktiškai visos apklausos rodo, kad didžioji dalis vyrų pirmenybę teikia krūtims, telpančioms į delną, o protingi vyrai ir apskritai neteikia dydžiui tokios didelės reikšmės.

Kur kas didesnę reikšmę turi krūtų forma, nei jų dydis: geriau turėti dailią, bet mažą krūtinę, nei didelę, bet verčiančią išsižioti tikrai ne iš susižavėjimo. Paklausk bet kurio vyro ir įsitikinsi.

O ar įsivaizduoji, kaip bėgant metams sunku išlaikyti didelės krūtinės grožį? Patikėk, ji tikrai ne visada bus tokia stangri, kaip jaunystėje... O štai mažai krūtinei nei bėgantys metai, nei gimdymas taip stipriai tikrai nepakenks. Ar gi ne privalumas? Statistika teigia, kad vyresniame amžiuje dėl krūtų korekcijos į plastikos chirurgus kur kas dažniau kreipiasi būtent iškilesnių formų moterys.

O dabar įsivaizduok dvi to paties amžiaus, suaugusias moteris (tarkim, kad joms – 40 metų). Viena iš jų pasipuošusi A dydžio liemenėle, kita – C. Pirmoji šalia bendraamžės atrodys berniukiškos figūros. Na, taip, jaunystėje tai gal ir ne privalumas, bet nuo 30 metų paaugliškos formos iš trūkumų staiga pavirsta privalumais!

Dar vienas kirtis tavo kompleksams: maža krūtinė – tai aristokratiška! Ne veltui senais laikais damos griebdavosi visų įmanomų gudrybių, kad tik optiškai sumažintų savo krūtis. Buvo manoma, kad kilni moteris turi atrodyti subtiliai ir elegantiškai, o ryškūs apvalumai – tai jau valstiečių, kūdikių maitintojų požymis. Žinoma, šiais laikais tokių asociacijų nebeliko, bet vis tiek malonu jaustis rafinuota aristokrate. O kaip jautiesi – taip ir atrodai!

Taškas mažos krūtinės naudai – patogumas. Nereikia pergyventi, kad standartiniai marškinėliai ties krūtine ir vėl nesusisegs (o patikėk, tai labai rimta problema!), gali kur kas paprasčiau sportuoti ir net miegoti savo pasirinkta poza, nieko neužspaudžiant ir neprispaudžiant. Galų gale – tau net vaikščioti yra paprasčiau, nes didelės krūtinės savininkėms tenka iškęsti ne itin malonius nugaros skausmus.

Na ir galiausiai, jei tau taip labai norėsis pasipuikuoti iškilumais, nusipirksi kokybišką, krūtis pakeliančią liemenėlę! O štai didžiakrūtėms atvirkštinis variantas kur kas sudėtingesnis...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis