Kristina susiėmė ir... -30 kilogramų! Foto prieš ir po

Kristinai pavyko! Ji sugebėjo numesti 30 kilogramų ir sutiko pasidalinti savo istorija su visomis COSMO skaitytojomis.

Nuo pat vaikystės buvau „didelis vaikas“ ir apetitu nesiskundžiau. Kiek save pamenu, visada buvau apvali ir galvojau, jog tai genetika, nes mano mama ne iš lieknųjų.

Taip ir slinko metai, aš augau, storėjau ir sulaukusi 17 metų jau svėriau 105 kilogramus. Kai pamačiau tokius skaičius, pakraupau: kaip galėjau taip apsileisti? Bet verkšlendama nieko nesiėmiau, nes esą esu iš prigimties stora ir nieko čia nepadarysi. Nesakau, kad buvau nelaiminga. Anaiptol, turėjau draugių, buvau bendraujanti, gerai mokiausi. Pažįstami mane mėgo, tačiau kiti praeinant laidė pastabas „bomba“, „storulė“, „arbūzas“ ir t.t.

Ilgainiui su tuo susitaikiau, tačiau nesikeičiau. Lankiau ir šokius, ir per kūno kultūros pamokas sportuodavau tiek pat, kiek visi, tačiau niekaip nesupratau, kad gražios figūros esmė slypi mityboje. Pasižiūrėjusi į lieknas drauges, kemšančias saldumynus, pati neatsisakydavau, o sušlamšdavau dar daugiau, ir namuose vakarais pavalgydavau tikrai pernelyg sočiai.

Tačiau vienąkart tetos pasakyta frazė: „Atrodai kaip dramblys, o galėtum būti tokia graži mergina“ mane sukrėtė. Tai buvo esminis postūmis savęs keitimo link, nors priemonių ėmiausi ir ne tą pačią dieną. Tai buvo 2011 metų spalio 12 diena. Tuomet pirmą kartą pamėginau nevalgyti po 18 val.

Šios taisyklės laikausi iki šiol ir nežadu atsisakyti. Pusryčiams suvalgydavau nedidelį dubenėlį avižinių dribsnių su pienu ir išgerdavau puodelį arbatos be cukraus, priešpiečiams mokykloje – paprastų sausainių pakelis, grįžusi namo pavalgydavau normalius pietus, o apie 18 valandą suvalgydavau porą obuolių ar kitų vaisių. Svoris pradėjo kristi. Ir krito nuolatos po 1 kg per savaitę, kol pasiekiau 76 kilogramus.

Rezultatus pavyko pasiekti per pusę metų, tačiau nesportavau, todėl atrodė, kad sveriu daugiau. Klausiate, ar buvo lengva? Tikrai ne, tačiau aš keičiausi pamažu, kasdien kėliau sau mažus tikslus ir net nesapnavau, kad galiu TAIP pasikeisti. Svajojau numesti bent 5 kilogramus. Užsiauginau sparnus, žmonės iki šiol mane giria, seniau matę net neatpažįsta.

Dabar sveriu 75 kilogramus, sureguliavau režimą, sportuoju, labai rūpinuosi savimi. Jausmas, kai galiu pirkti 38/40 dydžio drabužius, yra nerealus. Kasdien save giriu ir judu tolyn. Mano tikslas - 65 kilogramai ir sportiškas kūnas. Nors kilogramai ir ne viską lemia: pernai, sverdama 76 atrodžiau gerokai prasčiau nei šiemet, sverdama 75 kilogramus. Dabar galiu sau leisti gerokai daugiau, nors iki svajonių kūno dar šiek tiek trūksta.

Tačiau aš įrodžiau sau ir kitiems, kad turiu valią ir sugebu pasikeisti. Numečiau 30 kilogramų, į universitetą atvykau tarsi naujas žmogus. Bendramoksliai netiki mano pokyčiais, kol neparodau nuotraukų prieš ir po. Labai linkiu visoms merginoms pasiekti savo tikslus ir suvokti, kad sunkus darbas ir nuoseklumas gali paneigti mitus apie genetiką. Žinoma, numesti svorio sunku, bet rezultatas – labai saldus!

Jei tau pavyko sulieknėti, papasakok mums savo istoriją ir pasidalink naudingais ir efektyviais patarimais, kurie galbūt padės ir kitoms COSMO skaitytojoms. Tavo patarimų laukiame komentaruose arba elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis