Ką simbolizuoja pirštai, ant kurių nešioji žiedus

Vienos mėgsta nešioti tik vieną žiedą, kitos jais puošia visus pirštus. Ar žinai, kad astrologų ir chiromantų nuomone, žiedo nešiojimas ant tam tikro piršto gali daryti didelę įtaką tavo gyvenimo pokyčiams?

Jeigu esi ekspresyvi, emocionali, energinga, žiedą nešioti turėtum ant nykščio. Astrologų ir chiromantų nuomone, nykštys atitinka Marsą ir žiedas ant šio piršto turėtų šiek tiek apriboti tavo temperamentą. Žiedas ant nykščio sutramdo žmogaus agresiją ir suteikia santykiams harmonijos.

Ant rodomojo piršto žiedą nešioti turėtų neryžtingos ir kuklios merginos. Šis pirštas atspindi Jupiterio jėgą. Žiedas ant rodomojo piršto suteiks tau pasitikėjimo. Be to manoma, kad jis atneš laimę ir sėkmę, įkvėps naujiems iššūkiams, padės tapti įžvalgesne ir skatins plėsti savo žinių horizontus.

Jeigu manai, kad sėkmė tave nuolatos aplenkia, pabandyk žiedą nešioti ant viduriniojo piršto. Pasak chiromantų, tai turėtų pritraukti sėkmę. Ant viduriniojo piršto patariama nešioti ir palikimu iš kartos į kartą perduodamus žiedus (jeigu tokių turi). Ant viduriniojo piršto nešiojamas žiedas suteikia jėgų ir padeda įveikti visus sunkumus.

Žiedas ant bevardžio piršto labai tinka estetams, malonumų mėgėjams, trokštantiems garbės ir turtų. Nuo neatmenamų laikų ant šio piršto nešiojamas vestuvinis žiedas, nes manoma, kad jis tiesiogiai susijęs su širdimi.

Smilius, astrologų ir chiromantų manymu – Merkurijaus pirštas, kuris globoja diplomatus, gydytojus, verslininkus, oratorius, politikus ir analitikus. Žiedą ant šio piršto turėtų nešioti tie, kam reikalingas palaikymas šiose veiklos srityse. Taip pat žiedas, nešiojamas ant smiliaus, turėtų padėti užmegzti dalykinius ryšius ir rasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis