Balandžio mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu sveikiname visas Avinukes ir Jautukes! Pažvelk, ką balandžio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: pasitikėjimo savimi, vidinės ugnies – tai ir traukia prie tavęs aplinkinius.
Tau kartais trūksta: lengvesnio požiūrio. Jei jau ką nors nusprendei, gali pradėti pernelyg spausti artimuosius ir draugus.
Mados pojūtis: tvarkinga klasika ir keli prabangūs drabužiai – tavo stiliaus esmė.
Slaptas malonumas: galimybė ramiai pasiklausyti mėgstamos muzikos ir pakeliauti vienai.
Gundymo stilius: tau patinka vadovauti – niekada nebijai prašyti to, ko nori. Miegamajame – taip pat.
Šį mėnesį: pokyčiai! Jei išgirsi netikėtų naujienų, vertink jas ramiai. Nesiimk jokių veiksmų, kol pagrįsi juos faktais. Meilė gali užklupti balandžio 8-ąją.
Tavo metai: kelionės, kelionės, kelionės. Plėsk horizontą, tyrinėk. Negaišk laiko pernelyg ilgiems apmąstymams ir permąstymams – nukreipk energiją į naujus interesus.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TELKIS Į: rūpinimąsi savimi. Anksčiau gulkis, daugiau laiko skirk mėgstamoms laidoms ar filmams žiūrėti. Tau reikia gerai pailsėti – tada ir rytojus atrodys kur kas šviesesnis. TAVO MANTRA: kliaukis nuojauta! Turi gerų minčių dėl darbo – pasiūlyk naujų projektų, ir būsi pastebėta. NESIVARGINK: prastumti grandiozinių planų draugei – dėl nesusikalbėjimo gali kilti rimtas konfliktas. ŽAVESIO GALIA: teks rimtai pasikalbėti. Būk atvira.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: pastangas kurti profesines sąjungas – kalbame ne apie teisinius dalykus, bet apie toje pat sferoje besisukančių asmenų bendradarbiavimą. TAVO MANTRA: susirask naujų draugų. Ypač santykiams tvirtinti tinka balandžio 26-oji. NESIVARGINK: įsijausti į išskirtinės merginos vaidmenį. ŽAVESIO GALIA: kuo dažniau smagiai leiskite laiką su kitomis poromis.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: darbą! Tikėtini reikšmingi pokyčiai, gali būti paaukštinta. TAVO MANTRA: namai ir šeima. Balandžio vidurys – metas, kurį reikia skirti artimiausiems žmonėms. NESIVARGINK: skaityti ir savaip traktuoti svetimų minčių. Tai, kas nepasakyta, neturi būti išgirsta. ŽAVESIO GALIA: elkis su juo taip, kaip nori, kad būtų elgiamasi su tavimi. Duok, ir bus atlyginta.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: savo įvaizdžio kūrimą. Šiuo tikslu ypač tinka socialinės medijos – tinkamai išsiųsta žinia gerokai kilstelės reitingus. TAVO MANTRA: tu – džiunglių karalienė! Puoselėk tikslą ir investuok į save, kad jį pasiektum. NESIVARGINK: biure balandžio 19-ąją. Laukia sudėtingas metas, todėl taupyk jėgas. ŽAVESIO GALIA: jei kas nors kristų į akį, nebijok rodyti iniciatyvos.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: savo banko sąskaitą. Tavęs laukia palanki galimybė ją padidinti. TAVO MANTRA: ieškok giliau. Neverta skubiai priimti sprendimų. Kuo daugiau informacijos surinksi, tuo geriau. NESIVARGINK: lieti pykčio ar įtūžio mylimajam. Juk iš tiesų ne jis tave nervina. ŽAVESIO GALIA: šį mėnesį pulsuosi seksualumu.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: veiksmą. Bręsta pokalbis, apie kurį jau seniai numanai. Užuot svarsčiusi ir galvojusi, spausk gaiduką ir šauk tiesiai. Tau dėl to tik palengvės. TAVO MANTRA: pokyčiai – naudingi. Nauji žmonės biure bus ypatingi ir itin tau svarbūs. NESIVARGINK: išsakyti nuoskaudų balandžio viduryje – gali būti ne taip suprasta. ŽAVESIO GALIA: stenkis įlieti naujovių į jūsų intymųjį gyvenimą.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: geras bangas biure. Jei reikia sustiprinti aplinkinių dvasią, palepink juos naminiu pyragu. TAVO MANTRA: tik veikiant tobulėjama. Suklydai? Užtat įgijai patirties. NESIVARGINK: mėginti staigių rezultatų žadančių dietų. Lėto, bet stabilaus – štai kokio poveikio tau reikia. ŽAVESIO GALIA: meilė gali užgriūti balandžio 21-ąją. Atrodyk puikiai!

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: piniginės neištuštinančias pramogas su draugėmis namuose. TAVO MANTRA: tėvai. Skirk jiems daugiau dėmesio. NESIVARGINK: prisiimti itin daug įsipareigojimų balandžio 20-ąją. Tau reikia skirti laiko tik sau. ŽAVESIO GALIA: jei esi vieniša, artima draugystė gali virsti rimtesniu ryšiu.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: lengvus pokyčius namie. Kartais pakanka naujos gėlės, ir aplinka tampa įkvėpimo šaltiniu. TAVO MANTRA: užuot ėmusi, duok. Praverstų padirbėti savanore – kitaip pažvelgtum į pasaulį. NESIVARGINK: balandžio pradžioje apsiriboti vien idėjomis – žvaigždės tave palaiko, tad siek savo tikslų. ŽAVESIO GALIA: savo charizma jau ne vieną pavergei – rinktis tikrai yra iš ko.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: naują pradžią. Mėnesio pradžioje teigiama energija stumtelės tave į priekį. Susirašyk idėjas – jos padės rasti naują kelią. TAVO MANTRA: atverk širdį ir protą. Nustok gedėti praeities, kitaip nesugebėsi išsivaduoti iš spąstų. NESIVARGINK: priimti sprendimų, kurie galėtų nulemti tavo ateitį. Iš pradžių paklausk patarimo to, kuriuo pasitiki. ŽAVESIO GALIA: maloniai nustebink mylimąjį.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: mokesčius! Žinome, kad nesinori, bet reikia. TAVO MANTRA: sulaukusi draugų paramos, atsilygink jiems tokiu pat būdu. NESIVARGINK: kibti prie savo kūno – jis juk nuostabus. ŽAVESIO GALIA: karščiausia jūsų diena – balandžio 11-oji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis