6 Zodiako ženklai, kurie 2018 atras tikrąją savo laimę

2018-ieji – tai metai, kurie sukels radikalių pokyčių mūsų gyvenime. O šešiems Zodiako ženklams jie bus tiesiog ypatingi.

1. Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Praėję metai buvo kupini iššūkių, lydimi nuolatinės kovos ir nemalonios konfrontacijos. Pagaliau pradedi suprasti, kokią didelę įtaką tavo nuotaika ir požiūris daro laimei, gerovei, efektyvumui ir stabilumui. Pametei save ir tau būtina kuo greičiau susigrąžinti savo tapatybę.

Rasi atsakymus į daugybę tave kankinančių klausimų, pavyks išsivaduoti iš negatyvo. Bendravimas su nematytais žmonėmis, lankymasis naujose vietose, pačių drąsiausių idėjų įgyvendinimas – nusiteik malonioms permainoms.

2. Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Tavo atjauta ir supratingumas tiesiog stulbina, tačiau silpnoji tavo pusė – savigyna. Šiais metais fortūna bus palanki ir tu turi šansą parodyti visiems savo galią. Nujai atrasi savyje stipriąsias lyderystės savybes ir organizacinį talentą. O su visu tuo ateis ir stabilumas.

Be to, jei esi tvirtai nusiteikusi kovoti už savo nepriklausomybę, pažiūras ir teises, labai tikėtina, kad sutiksi ir taip pat mąstantį žmogų, kardinaliai pakeisiantį tavo asmeninį gyvenimą.

3. Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

2017 metai buvo nuolatinė kova su vidiniu pykčiu, neapykanta ir nerimu. Tačiau 2018 metais viskas susidėlios į savo vietas ir visi nusivylimai liks praeityje, o užslėptas negatyvas tiesiog išgaruos. Didesnis atsakingumas ir savitvarda neleis emociniams proveržiams žlugdyti tavo gyvenimo.

Jeigu pavyks visiškai pažaboti negatyvą, atrasi vidinę ramybę ir gyvenimo išmintį.

4. Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Praėję metai buvo labai geri, o šie bus dar geresni! Asmeninė sėkmė turės įtakos visiems gyvenimo aspektams. Laiko tam pakaks, tačiau jį reikia išnaudoti protingai. Leisk savo senoms svajonėms pildytis ir išlaisvink savo vidinį vaiką.

Keliauk, lankyk nematytas vietas, megzk naujas pažintis ar tiesiog užsiimk tuo, kas tau tikrai patinka. Gali atsirasti norinčių pasinaudoti tavimi ir siekiančių sugriauti tavo idilę, todėl venk neigiamų žmonių.

5. Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Praėjusiais metais tavo gyvenime buvo pokyčių, kurių tu niekada nesitikėjai ir jie sukėlė jausmų netikrumą ir neužtikrintumą. Tu jautiesi tarsi įstrigusi laike ir nežinanti nuo ko pradėti, o tuo labiau, kaip užbaigti tai ką, pradėjus.

2018 metais galiausiai atrasi savo vietą. Tai gali būti naujas darbas ar sutiktas naujas žmogus.

6. Svarstyklės (rugsėjo 23 – lapkričio 21)

Praėję metai nebuvo blogi, tačiau teko įveikti didelius sunkumus ir priimti svarbius sprendimus. Dabar atėjo sėkmės laikas. Viskas pasikeis į gera ir tu galėsi įvertinti bei pasigėrėti žmonėmis, tuo metu buvusiais šalia.

Tau pavyks sukurti tvirtus ryšius, pajusi stipriai išaugusį aplinkinių pasitikėjimą. Naudokis visomis tau atsiveriančiomis galimybėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis