Žinomos gražuolės ir jų gerokai jaunesni mylimieji

Sakoma, kad meilėje amžiaus ribos neegzistuoja. Praėjo tie laikai, kai tik vyrai puikavosi jaunomis gražuolėmis šalia savęs. Vis daugiau moterų savo laimę atranda šalia jaunesnių vyrukų!

Julianne Moore ir Bartas Freundlichas (amžiaus skirtumas 9 metai)
Nors Julianne Mooer ir Holivudo prodiuseris bei režisierius Bartas Freundlichas savo santuoką užregistravo 2003 metais, kartu jie jau nuo 1996 metų. Pora augina du vaikus – sūnų Kalebą (14 metų) ir dukrą Liv Hallen (4 metų).

Еva Longoria ir Eduardo Cruzas (amžiaus skirtumas 10 metų)
Bendrauti ši pora pradėjo netrukus po Evos skyrybų su Tony Parkeriu. Jau 2011 metų pradžioje pasklido kalbos apie jų santykius, kurie netrukus pasitvirtino. Pradėjus susitikinėti, Evai buvo 36-eri, o jos išrinktajam – 26. Po kelerių metų Eva ir Eduardo pasuko skirtingais keliais. Beje, ankstesnis Longorios vyras taip pat buvo jaunesnis 7 metais.

Mariah Carey ir Nickas Cannonas (amžiaus skirtumas 11 metų)

2008 metų balandžio 30 d. Murray ir Nickas susituokė. Tais pačiais metais pora susilaukė dvynukų. Nežiūrint į didelį amžiaus skirtumą, jie atrodo laimingi, o tai tik patvirtina, kad į prietarus nereikėtų kreipti dėmesio.

Madonna ir Brahimas Zaibatas (amžiaus skirtumas 29 metai)
Pop karalienė po skyrybų su Guy Ritchie renkasi išimtinai tik jaunus vaikinus. Vienas iš buvusių Madonnos vaikinų – Brahimas Zaibatas, prancūzų šokėjas. Jų romanas truko trejus metus. Kitu Madonnos vaikinu tapo Timoras Steffensas, kuris tik vieneriais metais vyresnis už Brahimą.

Joan Collins ir Percy Gibsonas (amžiaus skirtumas 32 metai)
Gražios moterys nesensta. 78-erių Joan Collins išrinktasis – 32 metais jaunesnis teatro vadovas Persi Gibson. Matomai toks amžiaus skirtumas visiškai neglumina Joan, nes į klausimą dėl amžiaus skirtumo ji juoko forma atsakė: „Ką gi, jeigu jis numirs, vadinasi bus miręs“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis