Gegužės mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu sveikiname visas Jautukes ir Dvynes! Pažvelk, ką žvaigždės tau žada gegužės mėnesį.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: beprotiško lojalumo – dėl draugų gali nuversti kalnus.
Tau trūksta: lankstumo – į pokyčius reaguoji neigiamai.
Mados pojūtis: oi, kaip tu linkusi flirtuoti... Esi smagaus būdo asmenybė, su kuria be galo malonu bendrauti, todėl tau ypač tinka moteriški siluetai.
Slaptas malonumas: esi apdovanota gebėjimu išsirinkti geros kokybės daiktus, todėl negaili pinigų klasikai, kuria galėtum itin ilgai puikuotis.
Gundymo stilius: tau patinka būti užkariautai, tad tas, kuris tavęs siekia, turės gerokai pasistengti.
Šį mėnesį: į meilę susitelk 14 dieną, kai Mėnulis šiai sferai suteiks magiškų galių. Užsistovėjusį gyvenimą gali išjudinti spontaniška kelionė. Įmonėje dairykis galimybių, kuriomis neįstengtų pasinaudoti kiti.
Šiais metais: laukia jaudinamų dalykų, nes suvoksi daugybę savo asmeninių ir karjeros tikslų. Kita vertus, teks gerokai paplušėti, kad juos pasiektum. Jausmai turėtų užplūsti
birželį ir rugpjūtį.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TELKIS Į: pastangas baigti senus projektus. Gegužės 21-ąją į tavo ženklą žengia Saulė – laukia daug bendravimo. Tad susitvarkyk reikalus dabar, nes paskui nespėsi suktis. TAVO MANTRA: būk originali. Mėnesio viduryje galimas nušvitimas – šaus puiki idėja. NESIVARGINK: pernelyg sielotis dėl kivirčo su bičiule, kuriai vis maža tavo dėmesio. ŽAVESIO GALIA: itin sustiprės tavo ir mylimojo emocinis ryšys.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TELKIS Į: drauges. Surenkite smagų vakarėlį, kuris dar labiau jus visas suartins. TAVO MANTRA: judėk pirmyn. Nustebink svarbų asmenį gegužės antrąją pusę gaivia idėja. Tai taps kertiniu tavo karjeros žingsniu. NESIVARGINK: leisti pinigų. Laukia kur kas svarbesnių išlaidų. ŽAVESIO GALIA: šį mėnesį meilės klausimais tau padės tik impulsyvumas.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TELKIS Į: galimybes. Jų atsiras netikėtai, todėl svarbu nepražiopsoti. TAVO MANTRA: keisk požiūrį. Esi
meistrė, kai reikia matyti platų vaizdą, tačiau dabar reikėtų išmokti atkreipti dėmesį ir į smulkmenas – tai atvers naujų galimybių. NESIVARGINK: abejodama savimi. ŽAVESIO GALIA: verta nukakti į naujas vietas – gali ten sutikti itin įdomių žmonių.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TELKIS Į: lankstumą. Kai reikia spręsti problemą, užuot užsisklendusi, pamėgink į viską pažvelgti kitaip. TAVO MANTRA: nebijok sužibėti. Iš prigimties esi kukli, tačiau jei gegužės 12-ąją būsi atkaklesnė, tau itin pasiseks. NESIVARGINK: užkariauti pasaulio. Susitelk tik į vieną dalyką ir tikrai sulauksi sėkmės. ŽAVESIO GALIA: pamiršk drovumą ir leiskis į eksperimentus.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TELKIS Į: tai, kas svarbiausia. Šį mėnesį svarbiausia pinigai, todėl neatidėliok svarbių dokumentų tvarkymo. TAVO MANTRA: gyvenimas keičiasi, bet į gera. Megzk naujus ryšius, ypač gegužės 11-ąją. NESIVARGINK: gražinti namų – šis mėnuo netinkamas tokioms investicijoms. ŽAVESIO GALIA: meilės fronte šaudys fejerverkai – mėgaukis.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TELKIS Į: partnerystę. Šis mėnuo – kertinis ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. TAVO MANTRA: šalin sena. Tau reikia atsinaujinti. Tiks ir smulkmenos: neišmėgintas maršrutas į darbą, naujas grojaraštis, kitokio pobūdžio knygos. NESIVARGINK: skleisti gandų. Žodžiai grįš bumerangu. ŽAVESIO GALIA: tavo meilės diena– gegužės 3-ioji.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TELKIS Į: pastangas sudaryti gerą įspūdį apie save. Šį mėnesį būsi itin paklausi, tad pasitelk šypseną – ir pirmyn. TAVO MANTRA: sakoma, suvalgyk obuolį per dieną, ir išvengsi ligų. Kad ir kokia užimta būtum, rask laiko pasistiprinti daržovėmis ir vaisiais. NESIVARGINK: peikti savęs. ŽAVESIO GALIA: sakyk „taip“ santykių siūlymams, kurių sulauksi gegužės 15-ąją.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TELKIS Į: savo įvaizdį. Jį nugludinti padės socialinė žiniasklaida. Nebijok kalbėti tau aktualiomis temomis – pamatysi, kaip teigiamai į tai reaguos kiti. TAVO MANTRA: esi stipri. Kur kas stipresnė, nei kitiems atrodo. Todėl susidūrusi su netikėtu pasipriešinimu išsaugok ramybę – triumfuosi. NESIVARGINK: užsimiršti. Ypač gegužės 10-ąją. ŽAVESIO GALIA: jausmai bus itin intensyvūs.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TELKIS Į: pastangas susidėlioti prioritetus. TAVO MANTRA: klausyk širdies – šįkart ji karaliaus, ne protas. NESIVARGINK: provokuoti draugų. Prikąsk liežuvį. ŽAVESIO GALIA: svarbiau kokybė, ne kiekybė – užuot laksčiusi į pasimatymus su bet kuo, nueik į kelis prasmingus susitikimus.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TELKIS Į: savo kūrybinių galių tyrinėjimus. Net jei tai – nauji kulinariniai mėginimai virtuvėje. TAVO MANTRA: aiškus žvilgsnis, atvira širdis. Gegužės 24-ąją optimistiškasis Jupiteris ir praktiškasis Saturnas turės magiškos įtakos tavo gyvenimui: tai, apie ką svajojai, gali tapti tikrove. NESIVARGINK: atidėti kelionės planų iki paskutinės minutės. ŽAVESIO GALIA: kažkas nusipelnė antro šanso ir skvarbesnio žvilgsnio –gal nematai to, kas seniai akivaizdu?

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TELKIS Į: kūrybingus sprendimus. TAVO MANTRA: neskubėk daryti išvadų. Be abejo, norisi visko čia ir dabar, tačiau sprendimus priimk tik atsižvelgusi į ilgalaikiškumą. NESIVARGINK: kitų šokdinti pagal savo dūdelę, kliaukis diplomatija ir sveiku protu. ŽAVESIO GALIA: judviejų diena – gegužės 31-oji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis