Reti kadrai: Kate Moss ir Naomi Campbell Ibisoje - kūnai verti milijonų?

Du supermodeliai, abu su bikiniais, abu realiame gyvenime, abu viename kadre! Pripažinkim, tokių akimirkų pasitaiko retai, tad neįamžinti Kate Moss ir Naomi Campbell atostogų Ibisos saloje būtų tikra nuodėmė. Žvilgtelk, kaip realybėje atrodo moterys, kurių veidai yra garantuota sėkmė bet kuriems mados namams.

K. Moss ir N. Campbell kartu su šurmuliuojančia draugų kompanija kaitinosi Ibisos saulėje. Pro paparacių blykstes nepraslydo paplūdimy besideginančios, besimaudančios ir gėrimus gurkšnojančios manekenės. O pamačius kadrus, pasidaro lengviau - jos visai tokios kaip ir mes. Na ir kas, kad fotosesijose Kate ar Naomi kūnai atrodo stangresni už plieną, per atostogas atsipalaiduoja ir jos.

Naomi Campbell ir Kate Moss, AOP nuotr.

Naomi Campbell ir Kate Moss, AOP nuotr.

40-metė K. Moss atrodo jaunatviškai. Tačiau akivaizdu, kad su tokia talija, kokią fotografai užfiksavo paplūdimy, ant podiumo supermodelis nepatektų. O manekenei papildomi kilogramai šiuo metu nė kiek nerūpi: vardą ji turi, karjeros nesužlugdė net svaigalų bylos, tad greičiausiai ir suapvalėjusi pramogų pasaulyje ji neprarastų aukštų pozicijų, būtų liaupsinama bei geidžiama.

Kate Moss, AOP nuotr.

Kate Moss, AOP nuotr.

Štai kolegė N. Campbell ir atostogaudama atrodo puikiai. Penktąją dešimtį skaičiuojanti gražuolė žvilgsnius kaitina lygia šokoladine oda ir tobulomis kūno linijomis: pilvukas plokščias, o užpakaliukas stangrus. Naomi veikiausiai viena tų moterų, kurios laikas neįveiks. Manekenė žino, kaip savimi pasirūpinti, o tai, kas netobula (kalbame apie dirbtines juodas garbanas, pasirodo, Naomi yra beveik visiškai nuplikusi), visada galima patobulinti.

Naomi Campbell, AOP nuotr.

Naomi Campbell, AOP nuotr.

Naomi Campbell, AOP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis