Aistros lovoje pagal tavo mėgstamiausią skaičių

Ar turi savo mėgstamiausią skaičių? Jei ne, ilgai negalvok ir pasirink bet kokį. Jei tai – ne vienaženklis skaičius, tiesiog sudėk skaitmenis (pavyzdžiui 123 = 6). Na štai, dabar tu jau turi skaičių, kuris gali šį bei tą papasakoti apie tavo seksualumą.

Skaičiaus 0 mėgėjai

Tai žmonės, kuriems lovoje lengviau būti valdomiems, nei valdyti patiems. Intymiais klausimais jie kreipia dėmesį į aplinkinių nuomonę, todėl gali turėti daugybę kompleksų ir visam laikui atsisakyti tam tikrų dalykų, kurie kitiems atrodo nepriimtini. Iš kitos pusės – paskatinti jie noriai eksperimentuoja. Taigi norint atskleisti savo seksualumą, šiems žmonėms labai svarbu pasirinkti tinkamą, taktišką ir jausmingą partnerį, padėsiantį atsiskleisti.

Skaičiaus 1 mėgėjai

Tai emocionūs, aistringi žmonės, valdomi spontaniškumo. Tačiau visiškai atsiskleisti jie gali tik tuo atveju, jei sukuria pagarba ir abipusiu pasitikėjimu paremtus santykius. Iš kitos pusės, sukurti tokius santykius trunka ne vieną dieną, todėl kartu su pasitikėjimu gali ateiti ir monotoniška rutina. Norint rasti aukso viduriuką, 1 mėgėjams reikia suteikti laisvės, tuomet jie tikrai parodys, kokios aistros juose kunkuliuoja.

Skaičiaus 2 mėgėjai

Ramybė šiems žmonėms labai svarbi. Jie neimpulsyvūs, bet kokioje situacijoje gali sutvardyti savo emocijas, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jie nejausmingi. Jeigu partneris nedarys spaudimo, nekritikuos ir palaikys teigiamą atmosferą - visas jausmingumas kaip mat prasiskleis.

Skaičiaus 3 mėgėjai

Tai neįtikėtinai seksualūs, savimi pasitikintys, labai atviri ir it magnetas traukiantys žmonės. Seksas jiems teikia nepakartojamą malonumą ir jie tikrai nesidrovi to malonumo pasiimti patys, nekreipdami dėmesio į aplinkinių nuomonę ar kalbas. Pavojus tik vienas: pernelyg stačiai neriant į aistringus lovos žaidimus, paprasčiausiems jausmams dažniausiai nelieka vietos.

Skaičiaus 4 mėgėjai

Tai labai ištikimi žmonės, nemėgstantys blaškytis tarp jausmų. Jie - vieni iš idealiausių partnerių santuokai ar ilgalaikei draugystei, tačiau seksas jiems nėra prioritetas, todėl nevaldomos aistros užklumpa gana retai. Ir vis dėl to, jei antroji pusė labai kantri, saldžių malonumų tikrai galima sulaukti.

Skaičiaus 5 mėgėjai

Jie jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Sunkiomis situacijomis jie nelinkę kovoti už save, stengiasi ieškoti kompromisų, o kartais net ir pasiaukoti vardan bendros gerovės. Jie labai jaučia atmosferą ir visuomet stengiasi laviruoti, kad gerai būtų visiems, todėl sutikę tinkamą partnerį gali būti fantastiški ir emocine, ir fizine prasme. Vis dėlto, jei partneris bus egoistas – kyla išnaudojimo tikimybė.

Skaičiaus 6 mėgėjai

Originalūs, išskirtinio kūrybingumo ir išradingumo žmonės. Jie – romantikai, todėl ir lovoje stengiasi surengti tikrą prabangą, su žvakėmis, tinkama muzika ir t.t. Jiems labai svarbu, kad ir partneris nuolatos stengtųsi kaip nors stebinti, o sutikti tokią antrąją pusę – tikrai nelengva, todėl gana dažnai tenka nusivilti. Šiems žmonėms reikėtų suprasti, kad santykių ir sekso nebūtina nuolatos dirbtinai gražinti, kartais reikia leisti sau tiesiog atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui.

Skaičiaus 7 mėgėjai

Aistringi, emocionalūs, sunkiai sutramdomi žmonės, nepasiduodantys paklusniojo vaidmeniui. Seksas jiems ne tik malonumas, bet ir energijos šaltinis, todėl jie negaišta veltui laiko ir sutikę ne visai tinkamą partnerį, jį lengvai iškeičia į kitą. Šiems žmonėms laisvė ir vienatvė – ne iššūkis, o greičiau gyvenimo būdas, todėl apie emocinį prisirišimą kalbėti net neverta.

Skaičiaus 8 mėgėjai

Jie labai racionalūs, linkę viską kontroliuoti, tame tarpe ir tai, kas vyksta lovoje. Tai nereiškia, kad sekse jie susikaustę ir šalti. Priešingai – jie gana aktyvūs ir turi puikią vaizduotę, tačiau tik tuo atveju, jeigu vadeles laiko savo rankose. Beje, tokie žmonės nesavanaudžiai ir valdžia moka naudotis teisingai, patirdami malonumą patys ir suteikdami jį partneriui.

Skaičiaus 9 mėgėjai

Tai linksmi, iškalbingi, sąmojingi, savimi pasitikintys, ganėtinai laisvi, tačiau tuo pačiu ir dėmesingi bei rūpestingi žmonės. Seksas jiems – ne meilės išraiška, o būdas atsipalaiduoti, patirti malonumą, pasisemti naujų emocijų. Jie nekompleksuoti ir linkę į naujoves, eksperimentus.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis