Gražiausi Halle Berry vakariniai įvaizdžiai

Yra moterų, kurios metai iš metų gražėja ir gražėja, viena tokių - aktorė H. Berry. Rugpjūčio pradžioje atšventusi 48-ąjį gimtadienį ji šiandien atrodo puikiai, o tiksliau - geriau nei bet kada! Atrinkome tau gražiausias vakarines sukneles ir kostiumėlius, kuriais pastaruoju metu puošėsi Halle.

Aktorė turi nepriekaištingas kūno linijas, tad gali drąsiai rinktis figūrą išryškinančius drabužius. Vakarėliuose ji jau ne kartą vilkėjo siaurutes it antra oda priglundančias suknutes, nuo klasikinių juodų iki tviskančių sidabru, margintų įvairiais raštais.

Halle Berry
Halle Berry
AFP, Sipa Press nuotr.

Halle Berry
Halle Berry
Mavrixonline, AP/Scanpix nuotr.

Dažnos kokteilinės suknelės svarbiausias akcentas - iškirptė. Aktorė nebijo ir gilesnių, juk jos krūtinė atrodo nepriekaištingai, žinoma, patobulinta. Tačiau šiandien sunku būtų surasti žvaigždę, kuri nebūtų pasinaudojusi plastikos chirurgų paslaugomis.

Halle Berry
Halle Berry
AFP, AP/Scanpix nuotr.

Halle Berry
Halle Berry
Reuters, Mavrixonline nuotr.

Vis dėlto puiki H. Berry figūra yra ne tik chirurgų, bet ir jos pačios nuopelnas. Aktorė atidžiai derina maisto produktus, kiekvieną dieną intensyviai sportuoja pagal specialiai jai asmeninio trenerio sudarytą planą. Kasdien ji taip pat bėgioja, važinėja dviračiu, mėgsta laipioti uolomis. Taigi, kai pasirūpini sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu, net ir pasiekusi 50-metį gali atrodyti fantastiškai!

Halle Berry
Halle Berry
Reuters / Scanpix

Halle Berry
Halle Berry
Reuters / Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis