Kokias grožio priemones kosmetinėje slepia stilingosios prancūzės?

Prancūzių stiliaus pojūtis ir gebėjimas nuo ryto iki vakaro atrodyti puikiai – iki šių dienų neįminta paslaptis. Atrodo, jos vos gimusios žino, kokie bateliai dera kokio sijono, tačiau sutikus jas gatvėje niekuomet negalėtumėm prikišti noro derinti kiekvieną stiliaus detalę.

O štai prancūzių grožis – tiesiog pavydėtinas. Atrodo, kad jos puikiai jaučiasi tik pasiryškinusios lūpas ir plaukus susukusios į nerūpestingą kuodelį. Mes valandų valandas galime vargti prie veidrodžio, tačiau niekaip nepakartosime to prancūziško „aš ką tik pabudau iš lovos ir štai dabar geriu kavą lauko kavinėje“ įvaizdžio.


Subtiliai pabrėžtas natūralus grožis – skiriamasis tikros prancūzės ženklas. AOP nuotrauka

Jau nuo pat jaunų dienų prancūzės vertina kokybę ir žino, kad geriau atsisakyti visų nereikalingų (ar labai madingų!) blizgučių, ir nusipirkti vieną, bet gerą daiktą. Šią taisyklę jos pritaiko tiek ieškodamos naujos rankinės, tiek rinkdamosi rankų kremą. Prancūzės myli save, žino savo vertę ir niekam neleis ja abejoti. Jos žino, kad yra vertos pačių geriausių dalykų!

O be kokių kosmetikos priemonė jokia save gerbianti prancūzė neapsieitų? Pasižvalgykime!

Makiažo pagrindas

Prancūzės žino – rūpestingai prižiūrėta oda yra geriau nei visas kalnas dekoratyvinės kosmetikos. Todėl jos jau nuo jaunų dienų naudoja kremą nuo raukšlių ir saugo veido odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Kasdienai jos atsisako sunkių pudrų, o renkasi lengvus BB kremus arba raminančius makiažo pagrindus, kurie ne tik maskuoja, bet ir apsaugo odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Svarbu – atspalvis turi tikri nepriekaištingai, jokio „kaukės“ efekto!

AVON raminamasis makiažo pagrindas „Calming Effects“


AOP nuotrauka

Akys

Natūralų įvaizdį dievinančios prancūzės tikrai nesirinks sunkaus padūmavusių akių makiažo dienos metu. Jos renkasi tankinančius ir apimties suteikiančius blakstienų tušus bei skystu akių kontūru brėžia „katės akių“ liniją. Ar žinojote, kad flomasterio antgalį turintys skysto akių kontūro pieštukai – tikras išsigelbėjimas „katės akių“ naujokėms? Be didelių pastangų juo nubrėšite precizišką liniją. Tik atsargiai, ji turėtų būti vos pastebima.


AVON blakstienų tušas „Big & Daring“ ir skystas akių kontūrų pieštukas „Mega Effects“

Lūpos

Klasikinės raudonos spalvos lūpdažis – prancūzių „must have“. Juk niekada nežinai, kada teks užsukti į naujos parodos atidarymą ar išbėgti į pasimatymą tiesiai iš darbo. Dienos metu prancūzės lūpdažį naudoja savaip: juo ne braukia per lūpas, o juo jas lengvai spaudo, taip sukurdamos matinį vos vos lūpdažiu palytėtų lūpų efektą. Na o vakarui, žinoma, galima dažytis ir ryškiau.


AVON lūpų dažai „Ultra Color Bold“


AOP nuotrauka


Kvepalai

Prancūziški kvepalai – tikras etalonas. Prancūzės jau nuo jaunystės žino, kaip išsirinkti tinkamą kvapą, jos nesivaiko „madingų“ kvepalų, o renkasi laiko patikrintas tradicinių kvapiųjų ingredientų kombinacijas. Mažą mėgstamiausių kvepalų buteliuką prancūzės visuomet nešiojasi rankinėje, tiesa, patį aromatą jos keičia kas dvejus metus. Kvepinti derėtų pulsuojančias kūno vietas: kaklą, riešus, netgi kulkšnis ar vidinę kelių pusę, nes tik taip atsiskleis visas aromatas. Tik nepadauginkite kvepalų, tegul naujai sutikti žmonės įsidėmi malonų jūsų aromatą, o ne galvos skausmą sukėlusį kvepalų perteklių.


AVON kvapusis vanduo „Parisian Chic“. Vylingas prancūziška elegancija dvelkiantis aromatas – subtili ir stilinga kompozicija iš juodųjų aviečių, naktinio jazmino žiedų ir švelnios santalo medienos. Tai ir užuomina, ir pareiškimas, ir priminimas viename.

Nori bent akimirkai pasijusti prancūze? Kviečiame laimėti straipsnyje minimų AVON priemonių rinkinį! Konkurso taisykles rasite čia.

Užsakymo nr.: PT_65714296

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis