Mergina pasodino bulvę… makštyje

Į Kolumbijos Hondos miestelio ligoninę buvo atvežta 22 metų mergina, kuri skundėsi siaubingais pilvo skausmais. Įsivaizduok medikų šoką, kai merginos makštyje jie išvydo pačią tikriausią augančią bulvę su šaknimis! Būtent ji ir sukėlė baisiuosius skausmus [šaltinis: Colombia Reports].

Bulvė makštyje atsirado ne šiaip sau. „Mama pasakė man, kad jei nenoriu pastoti, turiu įsikišti ten bulvę“, - prisipažino susigėdusi mergina.

Nelaimingas augalas vaginoje išbuvo apie dvi savaites – tiek ir pakako, kad išleistų ten šaknis. Laimei, bulvė buvo pašalinta greitai, lengvai ir be chirurginio įsikišimo. Kas kaltas dėl tokio absurdiško įvykio? Be abejo, merginos mama su nerealiais kontraceptiniais patarimais bei seksualinio švietimo stoka.

Antra vertus, ko norėti, jei iki šiol yra tikinčių, jog nuo nepageidaujamo nėštumo gali apsaugoti labai stiprus bambos spaudimas, apsiplovimas, nesaugus seksas karštoje vonioje arba šokinėjimas po sekso, čiaudėjimas ir net orgazmo nebuvimas.

Nori išsirinkti tau tinkamiausią kontracepcijos priemonę? Atsiversk specialaus leidinio COSMOPOLITAN Vasara 58 psl. „COSMO veda tave per kontracepciją“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis