Dažniausi pasiteisinimai, kodėl moterys nenori sekso

„Ne šiąnakt mielasis, aš jaučiuosi per stora seksui...“ – 52 procentai moterų sekso vengia dėl viršsvorio! Tikro ar tik įsivaizduojamo – nežinia. Tokius šokiruojančius skaičius atskleidė britų ekspertų atlikta 4000 moterų apklausa.

Daugiau nei pusė dailiosios lyties atstovių dėl nepakankamai geros savo išvaizdos bent retkarčiais atsisako mylėtis. O kur dar daugybė kitų kasdienių rūpesčių, tikrai neįkvepiančių aistringai nakčiai...

Pagrindiniu sekso žudiku vis dar išlieka nuovargis. 72 procentai moterų tvirtino, kad būtent dėl jo atsisako sekso. Tarp kitų populiariausių priežasčių buvo paminėta liga (33 procentai) ir stresas (32 procentai).

13 procentų moterų prisipažino, kad mylisi tik prie užgesintos šviesos, nes priešingu atveju partneris gali apžiūrėti jų kūną, o jos to drovisi. Kas dešimta moteris norėtų karštesnio sekso ir jį kuo nors paįvairinti, tačiau tebesimyli tomis pačiomis pozomis, nes drovisi kai kurių savo kūno dalių.

6 procentai moterų, gyvenančių santuokoje arba su nuolatiniu partneriu, savo seksualinį gyvenimą laiko nuobodžiu, 19 procentų mano, kad jų libido padidės, jei su savo mylimaisiais jos praleis daugiau laiko, deja... tam nėra laiko. Mielosios, ar tikrai to laiko nėra?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis