Numerologija: ką slepia tavo namų adreso skaičiai

Skaičiai mus lydi praktiškai kiekviename žingsnyje ir, jei tikėtume likimu ir panašiais dalykais, daro įtaką mūsų gyvenimui. Esi iš tų tikinčiųjų? Net jei ir ne, siūlome pasmalsauti ir paskaičiuoti, kas užkoduota tavo pačios namuose!

Skaičiavimas paprastas: sudėk visus namų adreso skaičius (jei gyveni bute - namo ir buto numeris, jei name – tik namo numeris), kol liks vienas skaičius. Pavyzdžiui, namo numeris 2, buto – 148. 2+1+4+8=15, 1+5=6.

Skaičius 1
Šio skaičiaus pavadinimas savyje koduoja žodį „vienatvė“, todėl vienišiams, norintiems surasti savo antrąją pusę, tokiuose namuose ne vieta. Tačiau jeigu ramybė ir gyvenimas toliau nuo žmonių yra kaip tik tai, ko tau reikia – šie namai tau tiks tobulai.

Skaičius 2
Tai poros namai. Dvejetas skatina supratingumą ir toleranciją, todėl padeda išvengti pykčių ir konfliktų. Dvejetu pažymėti namai tinka ramiems, namų jaukumą mėgstantiems ir asmeniniame gyvenime pasroviui plaukiantiems žmonėms. O štai energingus ir iššūkius mėgstančius žmones tokie namai pernelyg slopins.

Skaičius 3
Trejetas – tai energijos šaltinis. Beje, labai skirtingos energijos – tiek emocinės, tiek seksualinės. Tokie namai tarsi maitina savo šeimininkus, skatina juos norėti, kurti planus ir veikti. Tačiau lengvabūdžiams tokie namai netiks – jie skatins leisti pinigus, o rezultato nebus jokio.

Skaičius 4
Ketvertu pažymėti namai simbolizuoja gyvenimo ir santykių stabilumą. Tokiuose namuose viskas vyksta labai sklandžiai, tarsi pagal iš anksto sudarytą planą. Turėk omeny, kad skaičius 4 skatina veikti, todėl tokie namai - ne tinginiams.

Skaičius 5
Penketas – tai kūrybingumo skaičius. Idėjos tiesiog sklando šiuose namuose! Jie skatina mąstyti nestandartiškai, ieškoti naujovių ir rizikuoti. Todėl tiems, kurie namuose nori tiesiog ramiai leisti laisvalaikį, būtų geriau gyventi kitur. O ieškantiems nuolatinio tobulėjimo, skaičius penki tikrai padės.

Skaičius 6
Šešetas – tai jausmų ir emocijų kodas. Jis pripildo namus meile, draugyste ir tarpusavio supratimu. Šešetu pažymėti namai stiprina santuoką. Negana to, šis skaičius žada vaikus! Taigi tokius namus vertėtų rinktis tiems, kurie jau subrendę šeimyniniam gyvenimui.

Skaičius 7
Septynetas žada sėkmę ir laimę, tačiau ne finansine prasme. Tiesą sakant, šalia septyneto pinigai retai kada išsilaiko, todėl tokiu skaičiumi pažymėtuose namuose reikėtų gyventi tiems, kurie ieško ne materialinės gerovės. Jeigu tavo prioritetų sąraše vidinė ramybė ir tobulėjimas - šis skaičius tau tobulai tinka.

Skaičius 8
Tiems, kurie nori sulaukti materialinės sėkmės, reikėtų gyventi namuose, kurių bendras skaičius – 8! Aštuonetas dovanoja ne tik turtus, bet ir socialinį statusą bei pripažinimą, tačiau turėk omenyje, kad šis skaičius padeda tiems, kurie pasižymi racionaliu mąstymu. Skraidantiems padebesiais geriau būtų gyventi kitur.

Skaičius 9
Šie namai skirti tiems, kurie aplinkinius myli labiau, nei pačius save. Devynetas simbolizuoja meilę artimui, todėl šiuose namuose egoistiškiems žmonėms ne vieta. Tai namai, kuriuose tvyro ramybė ir šiluma, todėl juose visuomet noriai lankosi svečiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis