12 keisčiausių (ir kvailiausių) plastinių operacijų

1. Dvynės, norėjusios būti panašios į lėles
Sara ir Emma Koponen pašventė savo gyvenimus intensyvioms treniruotėms bei plastinei chirurgijai. Sesutės laiko save tokiomis identiškomis, jog ne tik atliko vienodas procedūras, bet ir valgo tą patį maistą tuo pačiu metu.
Operacijos kaštai: 15 000 dolerių.

Nuotraukos: facebook.com

2. Victoria Wild, gyvoji sekso lėlė
„Visuomet svajojau būti panaši į sekso lėlę su didelėmis krūtimis ir beprotiškai putliomis lūpomis. Man visuomet patiko jų išvaizda ir seksualumas. Jos tokios ryškios. Tai buvo mano fantazija“, - savo pasirinkimą aiškina Victoria, prisistatanti kaip „glamūrinis modelis“.
Operacijos kaštai: 30 000 svarų.

Nuotraukos: instagram.com

3. Tatiana Williams, kuri norėjo „užpakaliuko kaip pas Kim Kardashian“
Vardan šitos sėdynės Tatiana ryžosi nelegalioms procedūroms – o tai labai rizikinga. „Tikrai nerekomenduoju kitiems sekti mano pasirinkimu, tačiau aš pati nebijau rizikos ir man pasisekė. Nesigailiu dėl to, kad esu tokia graži moteris“. Va taip.
Operacijos kaštai: 98 000 dolerių.

Nuotrauka: facebook.com

4. Moteris, kuri norėjo būti panaši į savo karikatūrą
Kai Krystina Butel pamatė vieno dailininko jos nupieštą karikatūrą, iš karto užpavydėjo savo atvaizdui. „Ji buvo tokia glamūrinė. Ji buvo viskas, kuo norėjau būt aš“, - aiškina Krystina. Moteris atliko n operacijų, pasididino krūtis iki 36 K dydžio ir išsitatuiravo ant krūtų širdelės formos aureoles.
Operacijos kaštai: 150 000 dolerių. 


Nuotraukos: Vida Press

5. Moterys, kurioms po plastinių operacijų Pietų Korėjoje buvo labai sunku grįžti namo
Pietų Korėjoje plastinė chirurgija tapo tokia madinga, jog į šią šalį pradėjo šniūrais traukti ir kaimyninės Kinijos gyventojos. Kai kurios jų taip įsijautė į pokyčius, kad tapo visiškai nebepanašios į savo pasų nuotraukas. O tai sukėlė problemų norint grįžti namo: na kaip įrodyti oro uoste, kad tas pase esantis asmuo ir tu – tai vienas ir tas pats?
Operacijos kaštai: įvairūs

Nuotraukos: facebook.com

6. Jennifer Lawrence antrininkė
Kitty pasivadinusi moteris iškentė šešias valandas trukusią operaciją, kad tik taptų labiau panaši į Jennifer Lawrence. Ne tik veidu, bet ir figūra („todėl, kad jos kūnas - fantastiškas“, - teigia Kitty). Operacijos rezultatais moteris liko patenkinta: „Dar iki jos maniau, kad esu panaši į Jennifer Lawrence, o dabar atrodo, kad mano bruožai tapo dar labiau panašesni į jos“.
Operacijos kaštai: 25 000 dolerių. 

Nuotrauka: ABC kanalas

7. Penny, kuri norėjo tapti panaši į animacinę heroję Jessicą Rabbit
65 cm liemuo ir 140 cm apimties krūtinė: vardan tokių proporcijų 25-erių metų kareivio žmona Penny Brown nepabijojo gultis po chirurgo skalpeliu. Viskas tik todėl, kad mergina nuo vaikystės apsėsta animacinės herojės Jessicos Rabbit. Tiesa, apvalių formų Penny tokį liemenį išgauna tik susiveržusi korsetu, kurį nešioja 23 valandas per parą. O dabar ji ruošiasi dar vienai operacijai, nes nori dar didesnių krūtų!
Operacijos kaštai: nežinomi.

Nuotraukos: instagram.com

8. Moteris, kuri norėjo būti panaši į Kim Kardashian
Claire Leeson buvo atlikta ne viena operacija, kad tik ji taptų panašesnė į bulvarinę Kim. Tiesa, paaiškėjo, jog tam mergina neturi pakankamai pinigų, todėl dabar yra „iki ausų paskendusi skolose“. Užtat su stipresne saviverte – na, bent jau ji taip pati teigia.
Operacijos kaštai: 30 000 dolerių.


Nuotraukos: instagram.com

9. Gyvoji Barbė
Valeria Lukyanova, pasauliui žinoma kaip gyvoji Barbė, šiais metais žiniasklaidos buvo linksniuojama laaaabai daug kartų. Dėkoti už tai mergina turėtų savo neįtikėtinoms kūno proporcijoms. Jei tikėti Valeria, tokią liauną taliją jai pavyksta išlaikyti tik todėl, kad valgo vien „orą“ ir „šviesą“. Įspėjame: ši dieta yra itin nesveika. Nebent esi augalas.
Operacijos kaštai: Valeria apie tai nutyli.


Nuotraukos: facebook.com

10. Gyvoji Barbė nr. 2, Barbės Nr. 1 konkurentė
Lyg pasauliui būtų per mažai vienos kvėpuojančios Barbės, į šį titulą pretenduoja dar viena mergina, Alina Kovalevskaya. Tiesa, merginas sieja ne tik bendras tikslas, bet ir gimtinė – abi kilusios iš Ukrainos miesto Odesos. Giliau pasiknisus paaiškėjo, jog merginos net buvo draugės. Tik bičiulystei koją pakišo konkurencija.
Operacijos kaštai: nežinomi.

Nuotrauka: Vida Press

11. Gyvasis Kenas ir jo neapykanta gyvai Barbei
Justinas Jedlica atliko daugiau nei 140 operacijų bei procedūrų (paskutinę – šių metų lapkritį), kad taptų panašus į Barbės vyrą Keną. Atrodytų, jiedu su gyvąja Barbe turėtų būti tiesiog sukurti vienas kitam, tačiau iš tiesų jis jos žiauriai nekenčia. Kodėl? Nes mano, jog ji – nenatūrali. Juk, skirtingai nuo jo, tam, kad taptų panaši į Barbę, daug dažosi...
Operacijos kaštai: 150 000 dolerių.


Nuotraukos: facebook.com

12. Ir, aišku, jo konkurentas, Kenas Nr. 2
Jei yra dvi gyvos Barbės, nieko nuostabaus, jog ir gyvų Kenų atsirado bent du. Modelis Celso Santebanes turi net pagal jį sukurtą lėlę.
Operacijos kaštai: 50 000 dolerių.

Nuotrauka: facebook.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis