Pačios gražiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Įvairių žurnalų atlikti tyrimai parodė, jog pačios gražiausios merginos gimsta po Liūto ženklu, tačiau kai kurie astrologai nesutinka ir patraukliausiomis įvardija Vandenes bei Svarstykles. Internetiniuose forumuose tvirtinama dar kitaip...

Iš tiesų, būtų nesąžininga teigti, jog vieno ar kito ženklo atstovės - pačios gražiausios. Juk vyrai tirpsta nuo paslaptingo Žuvų žvilgsnio, juos įkvepia Šaulių originalumas ir vilioja Dvynių nenuspėjamumas. Kitaip tariant, kiekvieno ženklo atstovė turi tam tikrų bruožų, kuriems vyrai sunkiai atsispiria.


Pradžiai norėtųsi priminti, kad skirtingai nei charakteriui ar pomėgiams, Zodiako ženklai nedaro labai didelės įtakos žmogaus išvaizdai. Galų gale grožis - tai ne tik maža nosyte ar putlios lūpos, tai yra moters sugebėjimas save pristatyti, pabrėžti savo privalumus ir nuslėpti trūkumus. Jau nekalbant apie tai, kad grožis – subjektyvi sąvoka ir tai, kas vieniems atrodo itin patrauklu, kitiems atrodo baisumo įsikūnijimas. Todėl mes susikoncentruosime ties geriausiomis kiekvieno Zodiako ženklo savybėmis.


Po Avino ženklu gimusios merginos retai palieka aplinkinius abejingus. Jos sugeba padaryti taip, kad visi jas pastebėtų ir įsimintų. Šios merginos pirmąjį žvilgsnį pritraukia savo ryškia apranga, tačiau pažvelgus joms į veidus, jau nebesinori apžiūrinėti ką jos vilki. Kad ir ką bebūtų apsirengusios, jų išvaizdoje harmoningai dera valia ir pergalės siekis, troškimas gyventi, mylėti ir būti mylimai, originalumas, iššūkiai ir kaip bebūtų keista - nesaugumas. Jeigu ir būtų galima jų išvaizdoje įžvelgti šiokią tokią asimetrija, tai bus priimta kaip „perliukas“, o ne kaip trūkumas.


Moterys, gimusios pirmoje Avino ženklo dekadoje, dažnai būna pilnokos figūros, tačiau joms sumaniai pritaikius drabužius ir aksesuarus, jų apvalios kūno formos pritraukia ne ką mažiau dėmesio, nei dailios kitos jaunos ir žavios merginos kojos.


Gražuolės gimusios Avino ženkle: Mariah Carey, Fergie, Julia Stiles


Pirmiausia po Jaučio ženklu gimusi mergina sudomina dirbtiniu minkštumu ir didžiuliu asmeniniu žavesiu. Vyrai kaip mat užkimba ant šio kabliuko ir tik vėliau, jau įsimylėję, pamato, kad po „švelniu kailiuku“ slepiasi geležinė Jaučiui būdinga valia ir plieniniai nervai. Tačiau dėl neįtikėtinų aplinkybių sutapimo jie ir toliau savo mylimąsias laiko „baltomis pūkuotukėmis“, kurios yra beginklės, pažeidžiamos ir pačios gražiausios.


Taip galvodami, be abejo jie būna teisūs, juk moterys–Jautės lipšnios, niekada pirmos nepradeda ginčytis. Šio Zodiako ženklo atstovės labai prisižiūri, moka naudotis kosmetika ir turi gerą stiliaus pojūtį. Taip kad jei gamta joms pašykšti klasikinio grožio, jos vis tiek retai kada lieka šešėlyje.


Gražuolės gimusios Jaučio ženkle: Renee Zellweger, Uma Thurman, Penelope Cruz.


Merginos Dvyniai turi daugybę skirtingų veidų. Jos keičiasi taip greitai, kad gali nespėti ir įsiminti. Šiandien prieš tave moteris vampyrė, kraujo raudonumo lūpomis, smailiais nagučiais ir žudančiu žvilgsniu, o rytoj – kukli mergaitė, susipynusi kasą ar susirišusi plaukus į uodegėlę. Viskas priklauso nuo to, kokios nuotaikos ją užvaldžiusios tuo metu ir į kokį vaidmenį to vedama ji įsijautė.


Vyrai moterų Dvynių grožį suvokia nevienodai: vieni jas dievina, kiti net nekreipia dėmesio. Tačiau bet kuriuo atveju jų rankos niekada nelieka nepastebėtos. Savininkės jomis gestikuliuoja labai iškalbingai ir tai atrodo neįtikėtinai patraukliai ir erotiškai. Juk kūno kalba galima pasakyti kur kas daugiau nei žodžiais.


Gražuolės, gimusios po Dvynių ženklu: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Natalie Portman.


Po Vėžio ženklu gimusios moters grožį retai kas pastebi iš pirmo žvilgsnio, jį reikia mokėti įžvelgti, pajausti, pripažinti. Tačiau tiems, kuriems pavyks tai padaryti, vargu ar norėsis tokią moterį keisti į kitą, kur kas ryškesnę asmenybę. Šio ženklo moterys apdovanotos mylinčios ir rūpestingos motinos savybėmis, jos ištikimos bendražygės ir puikios namų, į kuriuos visada norisi sugrįžti, šeimininkės.


Nors moteris Vėžys nespinduliuoja visomis vaivorykštės spalvomis, tačiau ji tyliai, kaip ir jos globėjas Mėnulis, šildo geranoriška ir atlaidžia šypsena. Staiga panorėjusi pasipuošti, savo išvaizda ji lengvai nurungs net lyderiaujančių ženklų moteris. Beje, nors ir nepasižymėdamos kerinčia išvaizda, tarp kitų zodiako ženklų grožio reitinguose jos užima toli gražu ne paskutinę vietą.


Gražuolės, gimusios po Vėžio ženklu: Pamela Anderson, Gisele Bundchen, Nicole Scherzinger.


Liūtės, kaip buvo minėta - pripažintos gražuolės. Ypač stebina tai, kad jos traukia aplinkinių dėmesį net ir tais atvejais, kai, švelniai tariant, jų išvaizda tikrai nėra ideali. Saulė – jų globėja, suteikė šio ženklo atstovėms neįtikėtino šarmo, kuris daro jas gražias, net ir neturint tos tipinės tobulos išvaizdos. Ypatingai grožis atsiskleidžia tada, kai moteris Liūtė šypsosi. Jos veidas pasikeičia ir iš paprastos, niekuo neišsiskiriančios moters ji virsta tikra gulbe.


Iš Liūčių neįmanoma atimti sugebėjimo žavėti. Kartais jos pavargsta nuo aplinkinių dėmesio, todėl slepiasi ir liaunasi spinduliuoti šviesą. Tačiau tai trunka neilgai, juk joms aplinkinių žavesys – būtina egzistavimo sąlyga.


Gražuolės, gimusios po Liūto ženklu: Sandra Bullock, Charlize Theron, Jennifer Lopez.


Merginos, gimusios po Mergelės ženklu, save kuria pačios. Jos gali neturėti įgimto grožio, tačiau aplinkiniai to nepastebi. Mergelės sugeba save pateikti taip, kad ne tik vyrams, bet ir moterims nekyla abejonių – jiems tiesiog pasisekė atsidurti šalia tokios žavios asmenybės.


Šio ženklo atstovės labai prisižiūri, rūpinasi savo figūra, daug dėmesio skiria grožio procedūroms, turi itin gerą skonį, todėl į jas visada malonu žiūrėti. Šios moterys moka ne tik atkreipti į save dėmesį, bet ir jį išlaikyti, todėl jų gerbėjai vienareikšmiškai skirtų joms „Nuostabiausios“ titulą.


Gražuolės, gimusios po Mergelės ženklu: Salma Hayek, Sophia Loren, Cameron Diaz.


Merginos Svarstyklės neįtikėtinai patrauklios. Jos apdovanotos ypatinga aistra, kuri traukia aplinkinių dėmesį. Jų figūra prilygsta viduramžių deivėms: gražios rankos, išraiškingas veidas. Kitaip tariant, gamta labai pasistengė, kurdama šias moteris.


Nors joms būdingas įgimtas gero skonio pojūtis, kartais merginos Svarstyklės pačios viską sugadina, netinkamai pasirinkdamos drabužius arba plaukų spalvą, kuri niekaip nedera su jų harmoningu įvaizdžiu. Gali susidaryti įspūdis, jog jos pačios gąsdinasi ar drovisi savo grožio ir stengiasi jį dangstyti. Tačiau anksčiau ar vėliau jos supranta, kad tuo kenkia pačios sau ir susigrąžina savo grožį. Be to, moterys Svarstyklės labai artistiškos ir tai joms padeda išsikovoti lyderio pozicijas tarp kitų Zodiako ženklų.


Gražuolės, gimusios po Svarstyklių ženklu: Catherine Zeta–Jones, Kate Winslet, Monica Bellucci.


Moteris Skorpiones sunku būtų įvardinti besąlygiškai gražiomis, nors jos pačios save laiko tobulumo viršūne. Iš tiesų teisingai ir daro, juk jų patrauklumas mažai kam kelia abejonių. Tik jų grožis greičiau egzotiškas, nei įprastas mūsų akiai ir „nuginkluoja“ jos savo spinduliuojančiu seksualumu, o ne taisyklingais, gražiais veido bruožais.


Stipriosios lyties atstovai tikrai neabejingi moterų Skorpionių pomėgiui priversti dėl jų varžytis ir siekti jas užkariauti, juk vyrams patinka medžioklės procesas. Aštrialiežuvės Skorpionės neleidžia atsipalaiduoti, jos puola pirmos, nelaukdamos, kol tai padarys kiti ir pasišalina, kai tik kuris iš gerbėjų nusprendžia, kad štai, pagavo nepasiekiamą ir pavojingą būtybę.


Gražuolės, gimusios po Skorpiono ženklu: Julia Roberts, Katy Perry, Demi Moore.


Moterys Šaulės gali būti visokios – stačiokės, impulsyvios, nelabai gražios, tačiau tai nieko nekeičia. Jos vis tiek prie savęs traukia tiek vyrus, tiek moteris. Joms atleidžiama tai, ko kitiems žmonėms tikrai niekada ir nė už ką neatleistų. Galbūt taip yra dėl stipriųjų šio ženklo pusių - charizmos, materialinio ir dvasinio dosnumo, gebėjimo pralinksminti ir įkvėpti kitus.


Būtų nelabai sąžininga sakyti, kad moterų Šaulių išvaizda nepatraukli. Neretai jos būna net nuostabiai gražios, ypač jei dėl to sąmoningai pasistengia. Tiesiog kartais tam jos teikia per mažai svarbos ir atrodo, jog net ir prigimtiniai jų bruožai nublanksta. Tačiau joms užsibrėžus tikslą „užkariauti visą pasaulį“, praeiti pro šalį jų nepastebėjus bus tiesiog neįmanoma.


Gražuolės, gimusios po Šaulio ženklu: Milla Jovovich, Christina Aguilera, Scarlett Johansson.


Merginos Ožiaragės išsiskiria nestandartine išvaizda. Tačiau šio ženklo atstovėms visiškai nerūpi, ką apie jas galvoja aplinkiniai. Jos pernelyg užsiėmusios savo tikslo siekimu ir turi kitų prioritetų, kad kreiptų dėmesį į tokias smulkmenas, kaip kitų nuomonė apie jų išvaizdą.


Nepaisant to, jos įsigudrina susikurti nepakartojamą stilių, o elegancija – jų antrasis vardas. Būtent todėl dažnai nutinka taip, kad tariamas nerūpestingas požiūris į savo įvaizdį tampa nauja mada - jas nesąmoningai mėgdžioja, nes net vyriško stiliaus drabužius šios merginos moka dėvėti su ypatinga prabanga, o apsirengusios dalykinio stiliaus kostiumėlį, kartais sugeba atrodyti daug geriau nei daugelis vakarinėmis suknelėmis pasipuošusių moterų. Tokiu būdu jos išsikovoja meilę sau ne saldžiu veideliu, o savo asmeninėmis savybėmis ir gebėjimu save teisingai pateikti.

Gražuolės, gimusios po Ožiaragio ženklu: Michelle Obama, Kate Middleton,


Kate Moss.


Merginos–Vandenės, be abejonės, gražios. Be to, jos išsiskiria ne tik patrauklia išvaizda, bet ir švyti iš vidaus, tuo pritraukdamos kitų žvilgsnius ir užkariaudamos širdis. Šio ženklo atstovės retai būna lieknutės kaip manekenės, tačiau vyrai su malonumu atleidžia joms papildomus kilogramus, nes jų kūno apvalumai- žadinantys apetitą.


Merginų–Vandenių labai graži oda, kuria jos labai rūpinasi ir didžiuojasi, todėl šias moteris norisi liesti ir jausti. Jos labai išrankios ir išdidžios, neprisileidžančios prie savęs bet ko, todėl dažnokai jas mylėti tenka tik akimis. Sakoma, kad kuo labiau neprieinama, tuo labiau geidžiama. Moteris–Vandenė – tai kaip brangus paveikslas, kurį daugelis norėtų turėti savo kolekcijoje.


Gražuolės, gimusios po Vandenio ženklu: Shakira, Jennifer Aniston, Paris Hilton.


Moterys–Žuvys – vienos iš gražiausių visų zodiako ženklų atstovių. Jos traukia ne tik savo išvaizda, bet ir paslaptingumu, neprieinamumu, išoriniu šaltumu. Jas norisi sušildyti savam glėby, apgaubti rūpestingumu ir taip priversti šypsotis.


Daugelis siekia jas perprasti, tačiau tai padaryti pasiseka tik išrinktiesiems. Tiems, kurie sugeba panašiai jausti ir užjausti. Žuvys tik atrodo esančios abejingos ir atsiskyrusios, iš tiesų jos puikiai moka valdyti savo emocijas ir neparodyti, jog dega retokai prasiveržiančia aistra.


Be to, jos turi itin gerą skonį. Jos (su retomis išimtimis) nedėvi iššaukiančių ar neskoningų apdarų, jų stilius visada išieškotas, drabužiai ir aksesuarai suderinti tarpusavyje.


Gražuolės, gimusios po Žuvų ženklų: Jennifer Love Hewitt, Sharon Stone, Drew Barrymore.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis