Gražuolei Alyssai Milano nepavyksta atsikratyti papildomų kilogramų

Televizijos seriale San Francisko raganos išpopuliarėjusi aktorė Alyssa Milano 2014 m. rudenį susilaukė antrosios atžalos. Gražioji raganaitė sukasi darbuose, rūpinasi mažyliais, o pastaruoju metu vis dažniau pasirodo filmų premjerose ir kituose raudonojo kilimo renginiuose. Nors nuo jos veido nedingsta šypsena, Alyssa pripažįsta, kad nėštumo metu priaugti kilogramai gerokai temdo jos dienas.

Greičiausiai ne vienas pamename šią aktorę kaip valiūkiškiausią iš trijų San Francisko raganėlių. Seriale kartu su A. Milano filmavosi kolegės Shannen Doherty ir Holly Merie Combs. Alyssa tada buvo ne tik aktorė, bet ir žinomas modelis, vis dėlto šiuo metu ji pavydėtina figūra pasigirti nebegali. Po pirmojo nėštumo atgavusi buvusias kūno linijas, po antrojo jas vėl prarado ir nuogąstauja, kad sulieknėti iki buvusios figūros jau nepavyks.

A. Milano, Sh. Doherty, H. M. Combs, Vida Press nuotr.

A. Milano, Vida Press nuotr.

A. Milano anksčiau, Vida Press nuotr.

Teisėjaudama realybės šou „Project Runway“ Alyssa laukėsi antrosios atžalos, laidos kūrėjai pasirūpindavo, kad suapvalėjusi aktorė ir vedėja atrodytų nepriekaištingai. Kiekvienos laidos filmavimo metu A. Milano vilkėdavo specialiai jai siūtas sukneles. Tačiau darbas projekte baigėsi ir vakarėlių įvaizdžiui aktorė samdosi savus stilistus arba pati sprendžia, kuo vilkės.

A. Milano dabar, Vida Press nuotr.

A. Milano, Vida Press nuotr.

Pasirodo, išraiškingas formas suvaldyti ne taip ir paprasta, Alyssa jau senokai nežiba stilingiausiųjų sąraše, neretai patiria tikrų aprangos katastrofų. Aktorė teigia, kad pamilti naujus figūros linkius nėra labai lengva: „Turiu pripažinti, kad kovoju su papildomais kilogramais, deja, jie netirpsta taip greitai kaip kadaise, bet tikiuosi, kad aktyvus laisvalaikis, treniruotės ir suderinta mityba man padės vėl jaustis nepakartojamai.“

A. Milano, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis