Merginų išpažintys: po šito – jokio sekso!

COSMO merginos atvirai pasakoja apie baisiausius ir juokingiausius savo lovos nuotykius! Ir tau teko patirti kažką panašaus? Pasidalink savo istorija su mumis!


_loadQuiz(17454);

„Turiu nedidelę krūtinę, todėl dėviu liemenėles su pakietinimu. Viena pažintis klube turėjo baigtis labai karšta naktimi, bet atsegęs liemenėlę jis paklausė „O kur tavo papai?“. – Violeta.

„Susipažinau su vienu labai dailiu ir savimi pasitikinčiu vyruku. Prisipažinsiu atvirai – tikrai nevaidinau nekaltos ir ilgai netempiau laiko. Nuvažiavome pas jį į svečius, griuvome į lovą, trumpa preliudija ir... dar trumpesnis seksas. Nemeluoju – tai truko ne ilgiau 15 sekundžių! Suprasčiau, jei vaikinas buvo labai susijaudinęs ir taip jau nutiko, bet jis tiesiog nusirideno nuo manęs ir atsigulė ant nugaros ir lyg niekur nieko. Matyt, 15 sekundžių jam yra standartas. Daugiau su juo nesimatėme“ – Lorkė.

„Turėjau vaikiną, kuris patenkinti moterį tikriausiai mokėsi iš porno filmų. Suimdavo už plaukų ir judėdavo kaip pneumatinis kūjis – monotoniškai ir tikrai negailėdamas jėgų! Stengiausi kažkaip pabandyti gražiai jam užsiminti, kas man patiktų, bet jis ir vėl grįždavo prie savo. Ilgai kartu nebuvome“ – Dovilė.

„Nesu prieš oralinį, bet kai naujas vaikinas per pirmą mūsų naktį tiesiog suėmė mano galvą ir pradėjo lenkti ją žemyn... Sorry, bet aš tą padarysiu tada, kada pati norėsiu. Apsirengiau, išėjau ir daugiau su juo nesusitikau“ – Deimantė.

„Visi sako, kad dydis nesvarbu. Žinokite, aš su tuo tikrai nesutinku. Kai pirmą kartą bandžiau pasimylėti su nauju draugu, kurio daikčiukas buvo švelniai tariant nedidukas... Aš tiesiog nesupratau, kas mes apskritai mylimės!“ – Aušra.

„Dariau vaikinui oralinį, su mintimi, kad tai tik labai karšta įžanga, o jis įsigudrino neperspėjęs baigti man į burną“ – Pasipiktinusi.

„Mano draugas, su kuriuo kartu buvome jau daugiau nei metus, sekso metu sugebėjo ištarti buvusios vardą. Po to sekso nebuvo mažiausiai mėnesį“ - Diana.

„Su draugu kartą pradėjome kalbėtis apie seksą trise. Pasakiau, kad galbūt kada nors ir sutikčiau tai išbandyti, o jis su didžiausiu entuziazmu pareiškė, kad tada ta trečia bus Sandra – mano geriausia draugė. Galėjo bent jau nutylėti, kad slapta svajoja išd***** mano draugę“ – Rasa.

„Nesu labai liekna, bet ir tikrai ne storulė. Su nauju draugu laukė pirmas kartas, todėl šiek tiek drovėjausi ir paprašiau išjungti šviesą. O jis sako: „Gėdijiesi? Žinok lašinukai tai ir per drabužius matosi“. – Agnė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis